reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja biorę letrox i jak narazie w ciąży schudłam 2 kg A od kwietnia łącznie -9kg. Wcześniej brałam euthyrox i cały czas byłam spuchnięta
No to ja mam wlasnie w drugą stronę,dopóki nie bralam lekow to chudłamw oczach a od kad zaczelam brac to jest tragedia bylam u dietetyka w miesiąc spadło mi 2kg ale to była droga przez mękę. Teraz w ciazy zaczelam jesc normalne jedzenie bo jogurty i to wszystko co jadlam na diecie mi poprostu nie podchodzi i te 2kg wróciły. Wiec niestety czuje ze spuchne znowu,ale mam nadzieje ze moze w drugim trymestrze wejdę znowu w diete jak mnie przestanie odrzucać od jedzenia.🤷‍♀️😞
 
reklama
Przed ciaza bylam na diecie schudlam 2kg bo dopiero zaczelam w sumie ,teraz jem normalne jedzenie i te 2kg wróciły mi spowrotem .ponad swoja wagę narazie jeszcze nie utylam ale jestem jakas taka opuchnieta ciasno mi w spodniach brzuch wywalony masakra
 

Załączniki

  • 20200821_133502.jpg
    20200821_133502.jpg
    967 KB · Wyświetleń: 102
Na kiedy masz termin? Mój się nie pytał gdzie pracuje ale ja też w banku i chciałabym do lutego być w pracy jeśli ciąża będzie prawidłowa :)
Dziewczyny wy szybko na L4 bo źle się czujecie czy macie ciężki charakter pracy?
Ja pracuje w biedronce i jest na L4 od początku. Nawet jakbym chciała pracować to o tak by mnie wysłali na zwolnienie. W biedronce nie pozwalają pracować kobietom w ciąży.
 
Ja przy letroxie zaczelam przybierać z powietrza, musze pilnować posiłków i tego co jem wtedy jest w miarę ok. Ale juz widze ze ciaza to bedzie masakra wagowa, jestem w 8tygodniu a brzuch mam jak w 5miesiacu..eh
Ale kazdy jest inny na jednego działa tak na drugiego inaczej.🤷‍♀️
Ja przyjmuje letrox od listopada. Na początku 25 mikrogramow, później w ciąży lekarka zwiększyła do 75. Nie zauważyłam żebym przytyła. Teraz w ciąży nawet schudłam 3 kg ale ja zaczynałam z dużą waga.
 
reklama
Ma któraś problemy z tarczyca? Ja nigdy nie miałam a teraz mi wyszły złe wyniki:/ już mi lekarz zapowiedział ze czekają mnie tabletki :(
Od stycznia endokrynolog dała mi euthyrox mimo że tsh w normie ale wg niej za wysokie. Jak udało się zająć w ciążę dawkę zwiększyła. Więc też problemów nie miałam, a jednak leki potrzebne. Wyniki są idealne. Mam kontrolę co miesiąc. 😃
 
Do góry