reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1596106259628_6694554869184164512.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1596106259628_6694554869184164512.jpeg
    233,4 KB · Wyświetleń: 111
reklama
Ja odebrałam wyniki pappa i wolne beta hcg... usg w poniedziałek i trochę panikuje bo wyszły niskie wyniki... wolne beta hcg 10,28 mlU/ml a wdlg laboratorium średnia to 49,9mlU/ml. W necie przeczytałam ze to kiepsko, pisałam SMS do lekarki oba twierdzi ze wyniki nie są niepokojące i ze czekać na usg... ktoś tak miał?
 
ale z usg masz starsza czy młodsza ciaze? Lekarze wiadomo ze beda liczyć z om, ale ja sprawdzając jak sie ciaza rozwija sprawdzałbym po tym krótszym terminie zeby sie nie stresowac. Poza tym ja w poprzedniej ciazy miałam tak ze z usg prawie 2 tyg różnicy mi wychodziło bo miałam długie cykle a oni do cc mnie zapisywali po terminie z om i wydaje mi sie ze ciaza była mimo wssystko młodsza i mi mała za szybko wyciągnęli :( dlatego tez nie jestem za cc :(
Z Usg jest ciąża starsza, lekarz tez jest raczej zdania że z OM bo jak mnie zapisywal na prenatalne usg to mowil ze 9w5d to za dwa tygodnie sie widzimy. Nie mówił nic o terminie z usg. Czy tak czy tak to licze ze jestem w 11 tc. I za dwa tyg by sie 4 miesiac zaczął 🤔 juz? Jak ten czas leci. Nie bede sie martwic niczym dopoki lekarz mi nie powie ze cos nie tak. Teraz stwierdzil ze jest idealnie wszystko. Że dzidzius ma czunne ruchy i tak powinno byc. 😁 Z reszta mysle ze moje samopoczucie wskazuje na idealna ciążę w zadnej sie tak zle nie czulam. A z jaka kolezanka bym nie rozmawiala to one tez zdychaly na poczatku 🤭
 
Hej dziewczyny nie bylo mnie tu jakies 2-3 tyg bo bylam na urlopie wybralam sie do ginekologa w Pl dzidzius rosnie jak na drozdzach mamy juz 10+4 28 sierpnia mamy usg I pobranie krwi na nifty trzymajcie kciuki zeby bobas byl zdrowy no I oczywiscie nie moge sie doczekac bo z wynikami wysla nam jaka mamy plec😍
Ale super tyle już was wie kogo się spodziewać że tylko smaka robicie 😆ja to mogę pomarzyć i pewnie się dowiem na porodówce 🤦
 
Hej co u ciebie wszystko w porządku ?
U mojego dziecka ostatnio ma usg wykryto obrzęk nie wiem co mnie czeka muszę czekać 2 tygodnie na badanie prenatalne . Dzieci z tym zazwyczaj umierają albo rodza sie chore np zespół turnera ,zdarzają się cuda kiedy się wchłania i jest dobrze Ale to naprawdę cuda. Pozostaje mi tylko czekać . Modlę się o cud .
 
reklama
U mojego dziecka ostatnio ma usg wykryto obrzęk nie wiem co mnie czeka muszę czekać 2 tygodnie na badanie prenatalne . Dzieci z tym zazwyczaj umierają albo rodza sie chore np zespół turnera ,zdarzają się cuda kiedy się wchłania i jest dobrze Ale to naprawdę cuda. Pozostaje mi tylko czekać . Modlę się o cud .
Kochana u Ciebie od poczatku zdarzają się cuda ,wierzę że będzie dobrze😚❤ trzymaj się kochana jestesmy z Tobą ❤
 
Do góry