reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Rozumiem was i zastanawiam się czy ja ogarnę robotę. Na pewno postaram się nie pracować dłużej niż to konieczne i nie siedzieć po 10 godzin jak się zdarzało mi wcześniej. Ja w banku ale w części biurowej właśnie choć kontakt z osobami z "zewnątrz" jest ciągle. Myślę że dużo zweryfikuje też sezon chorobowy bo nie chce się zbytnio narażać a znowoz chciałabym dociągnąć swoje sprawy do końca i pomyślałam że luty to będzie dobry termin by mieć jeszcze czas na przygotowanie rzeczy dla dziecka potem.
Też liczycie na "ciepła" zimę? :)
To Ja liczę że w końcu będzie mróz. Uwielbiam mroźne zimy. Śnieg w święta to juz magia :-)
 
reklama
U mojego dziecka ostatnio ma usg wykryto obrzęk nie wiem co mnie czeka muszę czekać 2 tygodnie na badanie prenatalne . Dzieci z tym zazwyczaj umierają albo rodza sie chore np zespół turnera ,zdarzają się cuda kiedy się wchłania i jest dobrze Ale to naprawdę cuda. Pozostaje mi tylko czekać . Modlę się o cud .
Jestem z Tobą pomodlę się za Ciebie i dzidziusia ☺️
 
Hmmm wiec całkiem podobnie... bo na moich wynikach pisze ze średnia dla mojego tyg powinna być 49,9 tez się już poryczałam kilka razy z tego stresu... W którym tc robiłaś te badania z krwi? Ja robiłam w 11 + 1tc i żałuje ze już je odebrałam mogłam zaczekać do poniedziałku 🤦🏻‍♀️

Co do tego acartu znajoma mi mówiła ze to nic groźnego chodzi o to ze nawet jak nie masz zbyt wysokiego ciśnienia to może zbyt wysokie jest i trzeba je wyregulować i trzymać pod kontrolą... wtedy przepisują właśnie tabletki na regulowanie albo czasem nawet aspirynę... choć nie znam się jakoś super, to moja pierwsza ciąża a raczej jej początki 🥺 mam termin taki pierwszy na 7.03.2021
Ja już muszę brać moje dawki leku na nadciśnienie 😔a myślałam że będzie jak w poprzedniej i dopiero w drugim trymestrze brałam podwójne dawki. No ale jak mus to mus. Acardem się nie przejmujcie ja to w poprzedniej brałam nie na ciśnienie a tętno i to jest bezpieczne ☺️
 
Wiem też tak myślę . No ale wiadomo może być różnie. Nie wiem czego boję się bardziej- śmierci dziecka czy choroby? Boże tak bardzo błagam o cud uzdrowienia 🙏🏿🙏🏿🙏🏿 przeczytałam cały Internet wszystkie fora i zazwyczaj te dzieci umieraly czasem przed 20 tygodnie niektóre w 30 😥 na cały Internet znalazłam tylko jedna kobietę u której było ok .

Kurcze. No u mnie był inny przypadek. Jednak podobnie, po przeszukaniu internetu znalazłam jeden pozytywny przypadek.
Dzisiaj jechałam z nastawieniem, że raczej nic się nie zmieni. No a jednak modlitwa pomogła.
Po tylu poronieniach na forum liczę na to, że po tych złych diagnozach będą się działy same cuda. 😇🙏

Tak jak i u mnie, u Ciebie czy u mamy malucha z przepukliną.
Trzymam niezmiennie kciuki tak jak i trzymałam, gdy wybierałaś się do szpitala.
Jesteśmy z Tobą. 🤗
 
Dzisiaj 11 tydzień i 5 dzień za tydzień mam wizytę i badania prenatalne. Martwię się tylko bo na ostatnim usg w 9t5dzien pani powiedziała ze dzidziuś ma przepuchline fizjologiczna . Niby ma się wchłonąć ale zaczynam się martwić . Czy któraś z was tez ma taki problem wiecie coś o tym
 
Dzisiaj 11 tydzień i 5 dzień za tydzień mam wizytę i badania prenatalne. Martwię się tylko bo na ostatnim usg w 9t5dzien pani powiedziała ze dzidziuś ma przepuchline fizjologiczna . Niby ma się wchłonąć ale zaczynam się martwić . Czy któraś z was tez ma taki problem wiecie coś o tym

Czytałam ostatnio artykuł o dwuletniej dziewczynce, która miała bardzo dużą przepuklinę od urodzenia. Lekarze nie dawali jej szans po urodzeniu, na zewnątrz były jelita wątroba i jeszcze jeden organ, którego nie pamiętam. Ale to już ekstremalny przypadek. Dziewczynka przez tak wielką przepuklinę musi czekać z operacją do ukończenia 3 lat, żeby wszystko mogli zmieścić wewnątrz ciałka. Było pokazane zdjęcie z USG w ciąży z widoczna przepukliną, prawie jak drugi brzuszek.
Ale w waszym przypadku musi być dobrze. :happy2:
Wszystkie trzymamy kciuki za wchłonięcie się przepuklinki.
Jesteś skierowana na dodatkowe badania? Musisz długo czekać na kolejną wizytę?
 
reklama
Kurcze. No u mnie był inny przypadek. Jednak podobnie, po przeszukaniu internetu znalazłam jeden pozytywny przypadek.
Dzisiaj jechałam z nastawieniem, że raczej nic się nie zmieni. No a jednak modlitwa pomogła.
Po tylu poronieniach na forum liczę na to, że po tych złych diagnozach będą się działy same cuda. 😇🙏

Tak jak i u mnie, u Ciebie czy u mamy malucha z przepukliną.
Trzymam niezmiennie kciuki tak jak i trzymałam, gdy wybierałaś się do szpitala.
Jesteśmy z Tobą. 🤗
Dziękuję za 2 tygodnie ide do lekarza także dam znać . Dziękuję za wszytsko ❤
 
Do góry