reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Na początku ciąży miałam krwiaczka dostałam duphaston dzisiaj na wizycie już sie wchłonął i kazała mi odstawić i pytanie czy mam go odstawić odrazy czy brać go jeszcze przez tydzien zmniejszając dawkę a miałam 3x1
U mnie też się wchlonął ale kazała mi do końca wykończyć opakowanie a brałam 2x1 duphaston i 2x1 luteinę dopochwowo a teraz 1x1 dziennie jeżeli kazała Ci odstawić to po prostu odstaw albo zadzwoń do Niej i się upewnij a będziesz spokojniejsza 😊
 
reklama
Powodzenia na wszystkich wizytach!
Będzie dobrze!!!

Ja tez mam dzisiaj wizytę. A prenatalne w przyszłym tygodniu. Mieszkam za granicą i w szpitalu będzie usg.
to w ogóle moja pierwsza wizyta. Trochę późno ale byłam 3 tygodnie w Polsce. Przed wyjazdem do Polski miałam dwa usg. No ale już w domu i teraz będzie tak jak powinno.
 
A owsiane z jogurtem? Ja swojego czasu lubiłam tzw. nocną owsiankę. Mieszasz płatki z jogurtem (mniej niż do mleka), zostawiasz na noc, one sobie nasiąkają i rano można jeść :).
Jogurt niestety też nie przejdzie😭w tamtych ciążach to jogurty namiętnie jadłam teraz mi śmierdzą wogole mi kwaśne śmierdzi.robiłam ogórkową to myślałam że nie skończę 🤢z nabiału to jedynie sery białe toleruje i tym.sie żywię 😂
 
reklama
U mnie ogólnie spokojnie. Dzisiaj idę do lekarza, ale tylko dlatego że w laboratorium zabrudzili moją próbkę i musi jeszcze raz pobrać cytologię. Planowe badania mam dopiero 08.09, dzień po usg genetycznym. Trochę się obserwuję, ale wydaje mi się że w granicach normy :D.

Ważę się tylko u lekarza, więc ciężko mi powiedzieć czy są jakieś zamiany. Kiedyś miałam zaburzenia odżywiania, a później fizia na punkcie diety i ćwiczeń, więc żeby odciąć niebezpieczne bodźce postanowiłam nie kupować wagi.
 
Do góry