reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny które są po prenatalnych zazdrosze wam ja mam dopiero 10 września. Chciałabym już być po i wiedzieć że wszystko jest dobrze
Doskonale rozumiem Twój niepokój. Mnie dziś mało nie skrecilo czekając tam na swoją kolej. Lekarz wszystko tłumaczył wyjaśniał. Więc uspokoiłam się. Jeszcze tylko odczekać na wynik z krwi.
 
Z wynikami też będzie ok zobaczysz ale się cieszę że na usg ok 😘😘 my chyba ten sam termin
Już chciałabym wiedzieć, bo ciągle napięta i zdenerwowana chodzę. Ulga, że przyjaciółka ze mną była. Zajmowała mi głowę rozmowa. Później też siedziała że mną długo. Dopiero do domu przyjechałam. Ale niestety obiad wspólnie zjedzony poszedł do WC. 🤢🤮
 
Już chciałabym wiedzieć, bo ciągle napięta i zdenerwowana chodzę. Ulga, że przyjaciółka ze mną była. Zajmowała mi głowę rozmowa. Później też siedziała że mną długo. Dopiero do domu przyjechałam. Ale niestety obiad wspólnie zjedzony poszedł do WC. 🤢🤮
Wierzę Ci u mnie będzie to samo i teraz tak myślę czy w piątek nie będzie za późno czy sobie źle nie obliczyli i teraz ja się stresuję.
 
reklama
Do góry