reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ufff to mnie uspokoiłaś ale to tak na ostatni gwizdek się uda niech ten czas szybciej leci hehe do tego piątku 🙈🙈
To ja panikowałam, że za późno mnie zapisali i aby się modliłam by się zmieściło w cm w tych normach. Ale jak dziś przychodziły właśnie z terminami późniejszymi od moich to spokojniej siedziałam. Bo wiedzislam, że nie jest tak ze mną najgorzej. 😃
 
To ja panikowałam, że za późno mnie zapisali i aby się modliłam by się zmieściło w cm w tych normach. Ale jak dziś przychodziły właśnie z terminami późniejszymi od moich to spokojniej siedziałam. Bo wiedzislam, że nie jest tak ze mną najgorzej. 😃
To w taki razie że mną jest gorzej 🙈🙈😂ale nie mieli mnie jak wcisnąć więc mam nadzieję że zmieszczę się w normach a jaka duża dzidzia już jest??
 
reklama
Do góry