reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Też dziś włączyłam pierwszy raz i miałam wrażenie że przez chwilkę słyszałam bicie serduszka ale pewna nie jestem 🤔 Dziś nie fanie się czuję mam kłócie w dole brzucha i ciągnie jakby do pochwy i odbytu 🙈 mam nadzieję że to nic niepokojącego 🙄 Też mam tyłozgięcie macicy i nawet na usg prenatalnym był problem żeby cokolwiek zobaczyć 😐 myślisz że to przez to? 🤔 A jak u Ciebie z porodem? To pierwsza Twoja ciąża? Ja miałam cc córka była ułożona pośladkowo, koleżanka z tyłozgięciem miała to samo... Myślisz że to główny powód posledowego ułożenia czy nie ma regóły? 😉
Jesli chodzi o usg to tak moze byc, lekarz sam powiedzial ze spróbujemy przez brzuch ale wątpi przez te tyłozgięcie. Ja nawet czytalam ze jesli chodzi o tylozgiecie to przy staraniach nie wkazdej pozycji mozna zajsc 😅 To jest moja 6 ciąża a 2 porody mam za sobą naturalne. Ja tez wlasnie mam takie dziwne kłócia czy taki tepy ból wlasnie 🤦‍♀️ dziwnie czuję to. Ja czytalam ze dopoki nie ma plamień i nie boli jakos bardzo mocno, to jest ok. Mysle ze jakbym dzis poszla do gina i nu opisala co mnie niepokoi to slabo by to wyszlo. Wiadomo ze sie wszystko rozciaga to nie moze przejsc bez echa.
W poprzednich ciazach nie slyszalam o tyłozgięciu, nie wiem czy mialam czy nie czy to sie nabywa. W sumie teraz mysle ze obojetnie jaki bedzie porod tylko marzę żeby do niego dotrwac 🤔🤭
 
Zaczęłam robić testy owulacyjne od niedawna .Dowiedziałam się że mogą one wykryć ciaze. Owulacja miałam wcześniej .Dziś druga kreska zaczęła być ciemniejsza czy to może być ciąża ?
 

Załączniki

  • IMG_20200901_123154.jpg
    IMG_20200901_123154.jpg
    563,3 KB · Wyświetleń: 46
Zaczęłam robić testy owulacyjne od niedawna .Dowiedziałam się że mogą one wykryć ciaze. Owulacja miałam wcześniej .Dziś druga kreska zaczęła być ciemniejsza czy to może być ciąża ?
Przecież nawet nie zdążyloby się zagnieździć.
Wyrzuc te testy w kąt. Ja przy pierwszym cyklu z testami się tak nakręcałam że nic nie wyszło. Drugi żadnych testów zero mierzenia temperatury itd. i się udało.
 
Przecież nawet nie zdążyloby się zagnieździć.
Wyrzuc te testy w kąt. Ja przy pierwszym cyklu z testami się tak nakręcałam że nic nie wyszło. Drugi żadnych testów zero mierzenia temperatury itd. i się udało.
Dziś mija dziesięć dni od stosunku więc zagnieżdżenie by już było 🙃Bez testów staraliśmy się już prawie rok i nic 🥺
 
Zaczęłam robić testy owulacyjne od niedawna .Dowiedziałam się że mogą one wykryć ciaze. Owulacja miałam wcześniej .Dziś druga kreska zaczęła być ciemniejsza czy to może być ciąża ?
To jak wróżenie z fusów. 50 na 50
Zrób test- tylko ciążowy to się dowiesz. U mnie przy pozytywnym ciążowym był negatywny owu. Sprawdzałam z ciekawości. Dopiero kilka dni po dacie @ zrobił się pozytywny. Więc w sumie bez sensu sprawdzać testami owu
Trzymma kciuki żeby był pozytyw [emoji846][emoji1696]
 
reklama
To jak wróżenie z fusów. 50 na 50
Zrób test- tylko ciążowy to się dowiesz. U mnie przy pozytywnym ciążowym był negatywny owu. Sprawdzałam z ciekawości. Dopiero kilka dni po dacie @ zrobił się pozytywny. Więc w sumie bez sensu sprawdzać testami owu
Trzymma kciuki żeby był pozytyw [emoji846][emoji1696]
Dziękuję za odpowiedź 🤗🤗
 
Do góry