reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
U mnie po badaniach jest tragedia możecie pisać priv ja już nie chce tutaj się udzielać prywatnie i opuszczam grupę ;(

Tak bardzo mi przykro. :sad::sad::sad:
Będę myślami z Wami.
To naprawdę bardzo trudne i ciężkie doświadczenie.
Nic więcej nie próbuje napisać, bo i tak w tej sytuacji nie potrafię Cię choć trochę pocieszyć. 🥺
 
Dziewczyny nieprzytomna dzisiaj jestem. Jeszcze do południa normalnie funkcjonowałam. Koleżanka wpadła na kawę ale odkąd wyszla czyli od 12 albo śpię albo chodzę jak snieta krowa. Ależ mnie to wkurza. Niedawno się obudziłam. Nigdy nie lubiałam spać w dzień ale teraz to nawet nie wiem kiedy zasypiam. 🤦‍♀️


Super, ze wszystko w porządku.

witamy nową marcową mamusię!
Ja prenatalne w piątek o 13.30 czyli 14.30 polskiego czasu proszę o kciuki bo już się denerwuje.
Mi dziś przyszła poduszka do spania. Jak się w nią wtulilam to 3h spałam. Obudziłam się i chciało mi się rzygać. Już myślałam że znow mdłości wracają ale przeszlo 😂
 
Uspokoiłyście mnie :) a jak Wam stwierdzili to ryzyko?? Też na PAPPA? Wiecie jakie są przy by niskiego białka PAPPA? nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi sensownej
Mi tez lekarz zalecil profilaktycznie Acard. U mnie na podstawie PAPPa - jako ryzyko hipotrofii, wyczytalam ze jak jest ponizej 0,4 MoM to jest ryzyko. Ja mialam 0,384 MoM wiec twierdzil ze nie ma sie czym martwic ale profilaktycznie brac.

A jakie PAPPa bylo u Was?
 
Mi tez lekarz zalecil profilaktycznie Acard. U mnie na podstawie PAPPa - jako ryzyko hipotrofii, wyczytalam ze jak jest ponizej 0,4 MoM to jest ryzyko. Ja mialam 0,384 MoM wiec twierdzil ze nie ma sie czym martwic ale profilaktycznie brac.

A jakie PAPPa bylo u Was?
Ah, rozumiem, to u mnie podobnie. Ja miałam 0.374... Biorę już letrox i po prostu już marzyłam, że nic innego nie będzie mnie niepokoić.
 
Mi tez lekarz zalecil profilaktycznie Acard. U mnie na podstawie PAPPa - jako ryzyko hipotrofii, wyczytalam ze jak jest ponizej 0,4 MoM to jest ryzyko. Ja mialam 0,384 MoM wiec twierdzil ze nie ma sie czym martwic ale profilaktycznie brac.

A jakie PAPPa bylo u Was?
A jaka dawkę acardu dostałaś?
 
reklama
Rozmawialismy przez telefon wczoraj i wydaje mi sie ze powiedzial 150. Ale jeszcze czekam na potwierdzenie smsem. Wlasnie teraz siedze w internetach i -mam nadzieje ze niepotrzebnie - swiruje. Tez mnie to zmartwilo.
No właśnie... Ja też się zmartwiłam ale tak jak dziewczyny pisały, nie my jedne bierzemy acard. I pewnie faktycznie działa cuda na łożysko :)
 
Do góry