reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Myślicie że wyniki ok? Pytam bo jestem kompletny laik Ale wydaje mi się że ryzyko jest niskie
 

Załączniki

  • 20200904_190330.jpg
    20200904_190330.jpg
    82,8 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Właśnie wydaje mi się, ze to jedno z ważniejszych badań - jeśli wyjdzie zle ja bym się zdecydowała na nifty a jeśli nifty wyjdzie zle to rozważyłabym terminację ciąży
Myślałam podobnie jak Ty. Gdy zapytałam po badaniach lekarza czy w moim przypadku gdzie jedna trisomia wyszła mi pośrednia mam wykonać badania płatne to lekarz odpowiedział mi że jeśli chce się uspokoić to mogę zrobić ale muszę sobie odpowiedzi na pytanie co jeśli wyjdzie źle i co wtedy... I od razu mi odpowiedziała że w okolicy nikt nie wykona terminacji ciąży.
 
Jeju ale się obzarlam. 🙈 pęknę zaraz.
taka miałam ochotę na ogórkową ze trzy talerze po powrocie zjadłam bo przed nie chciałam jeść. A później wzięło mnie na parówki 🤦‍♀️ Jaki człowiek głupi. Już dzisiaj nic nie jem. I zastanawiam się czy jutro tez sobie „Głodówki” nie zrobić. Przegielam i aż zle się czuje.

@Madzia36181 bardzo się cieszę
 
Myślałam podobnie jak Ty. Gdy zapytałam po badaniach lekarza czy w moim przypadku gdzie jedna trisomia wyszła mi pośrednia mam wykonać badania płatne to lekarz odpowiedział mi że jeśli chce się uspokoić to mogę zrobić ale muszę sobie odpowiedzi na pytanie co jeśli wyjdzie źle i co wtedy... I od razu mi odpowiedziała że w okolicy nikt nie wykona terminacji ciąży.
Moja mama dowiedziala sie, ze moja siostra bedzie miala zespol downa przed samym porodem. Przezyla tylko 1,5 roku gdzie pol bylo w szpitalu. Ja wolalabym wiedziec i tak - nawet jesli to brutalne nie rozpoczynac takiego cierpienia
 
Dla mnie tekst, że nawet jeżeli ryzyko wad się potwierdzi, nikt w okolicy nie wykona terminacji ciąży, pomimo tego że umożliwia to prawo, jest równie beznadziejne jak powiedzenie choremu onkologiczne "nikt w okolicy nie podejmie się Pana leczenia bo nie czuje się na silach".
 
Dla mnie tekst, że nawet jeżeli ryzyko wad się potwierdzi, nikt w okolicy nie wykona terminacji ciąży, pomimo tego że umożliwia to prawo, jest równie beznadziejne jak powiedzenie choremu onkologiczne "nikt w okolicy nie podejmie się Pana leczenia bo nie czuje się na silach".
Dokladnie mnie jakoś lekarzowi nawet by to przez gardło nie przeszło.
 
reklama
Dla mnie tekst, że nawet jeżeli ryzyko wad się potwierdzi, nikt w okolicy nie wykona terminacji ciąży, pomimo tego że umożliwia to prawo, jest równie beznadziejne jak powiedzenie choremu onkologiczne "nikt w okolicy nie podejmie się Pana leczenia bo nie czuje się na silach".
Dokladnie.. moja lekarka sama zaczela temat, wiec czulam ze jesli cos takiego by mnie spotkalo - pomoglaby mi jesli nie ona to polecilaby innego lekarza
 
Do góry