reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Co do sprzątania to ja tak samo, zrobię to najlepiej i nikt inny tak jak ja nie posprzątam [emoji3] ale wiem że to siedzi w głowie, teraz się męczę z oknami, nie mogę na nie patrzeć bo takie brudne, ale mimo że nic mi nie jest boje się trochę myć. Lekarz powiedział że absolutnie w grę nie wchodzi podnoszenie rąk powyżej barków. Że ogólnie zabrania tego prawie wszystkim swoim pacjentkom bo ma doświadczenie i wiele widział, i takie długotrwałe podnoszenie rąk może powodować zerwanie więzadła podtrzymującego macicę, a w zaawansowanej ciąży oderwanie łożyska. Moja koleżanka poroniła w 14tc bo szorowała jakaś półkę wysoko w kuchni, a ciąża była zdrowa, dostała takiego krwotoku że szok.
A wy jakie macie zdanie na ten temat? Wypowiedzcie się te mamy co już rodziły, spotkaliście się z czym takim?
W poprzednich ciazach robiłam.wszystko w 1 byłam swiezo po przeprowadzce do nowego domu...teraz nie robię nic wiekszego że względu na krwiaka ale.wiecie jak jest przy 2 dzieci sama...
Tak . Ale i tak robię amniopunkcje żeby wiedzieć na 100% . Długa droga przedemną w cierpieniu
Trzymam kciuki mocno za Was
Jezu dzisiaj się już wkurzyłam [emoji14] znowu podkrwawiam lekko, oczywiście dzień spędzony na sprzątaniu i niby wiem że jak odpocznę powinno przejść ale generalnie już mnie nieźle wnerwiają takie niespodzianki bo muszę na siebie chuhać i dmuchać co mnie drażni [emoji2356]
Ja nie plamie od 5tc mimo że krwiak jest i ostatnio myślałam że może już go nie ma no ale był...
 
Ja też cały czas i mdłości i wymioty nic mi nie przeszło nawet mam dni co nie mogę nic przełknąć tylko krakersy🤢
Ja też już 13 tc chociaż mogę zjeść np kanapkę z szynką, wcześniej nigdy w życiu 😄.

A co do tej niteczki krwi to faktycznie raz tylko było i czysto 🙂 a jeszcze wspomnę ze było przytulanko wczoraj w nocy z mężem może też dlatego ...

Detektor u mnie narazie nic nie wyłapuje. Będę próbować dalej
 
Miałam fazę na śledzie w sosie kurkowym a teraz nie mogę już na śledzie patrzeć i śmiać mi się chce jak ciąża zmienia smaki. Na szczęście maz dziś mnie zaskoczył zrobił śniadanko do łóżka i nawet trafił w mój smak 😂😂
Dzisiaj ja odwrotnie bo pół nocy nie spał młodsza nie może coś spać to mu kawkę że śniadaniem zrobiłam i dzieci ogarnęłam z jedzeniem zanim wstał
 
reklama
Ja też już 13 tc chociaż mogę zjeść np kanapkę z szynką, wcześniej nigdy w życiu 😄.

A co do tej niteczki krwi to faktycznie raz tylko było i czysto 🙂 a jeszcze wspomnę ze było przytulanko wczoraj w nocy z mężem może też dlatego ...

Detektor u mnie narazie nic nie wyłapuje. Będę próbować dalej
Tak przytulanki też mogą spowodować na początku jak jeszcze nie miałam potwierdzonej u gin ciąży to też były przytulanki a potem krew i lekarz mi odradzał bo miałam przy tym bóle ale wiadomo że od czasu do czasu jest chęć i co zrobić 😂
 
Do góry