reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej dziewczyny, a co z paznokciami i robiona na nich hybryda? Robicie czy nie? Jak się nastawiacie do tego tematu? Bo ja wiem ze po paznokciach widać jak coś się dzieje w organizmie, ale to chyba przy końcówce? 🤔
 
reklama
Witam Was dziewczyny, jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu śledzę ten wątek i postanowiłam się przyłączyć. To moja 4 ciąża, termin 18.03. Jutro pappa a w środę usg prenatalne. Mam złe przeczucia.
Witamy!!! ja też mam jutro pappe a w piątek USG już się stresuję i po nocach nie śpię 😔
 
Hej dziewczyny, a co z paznokciami i robiona na nich hybryda? Robicie czy nie? Jak się nastawiacie do tego tematu? Bo ja wiem ze po paznokciach widać jak coś się dzieje w organizmie, ale to chyba przy końcówce? 🤔
Ja robie tak samo jak przed ciąża, po co panike siać. Nie da się zamknąć w bańce mydlanej na 9miesiecy .
 
Hej dziewczyny, a co z paznokciami i robiona na nich hybryda? Robicie czy nie? Jak się nastawiacie do tego tematu? Bo ja wiem ze po paznokciach widać jak coś się dzieje w organizmie, ale to chyba przy końcówce? 🤔
Ja robię sobie sama ale teraz czasu nie mam i chęci. Ogólnie to przed szpitalem zawsze ściągałam bo mi lekarz mówił że na sali w razie w będzie widać po paznokciach jakby się coś działo.
 
Hej dziewczyny, a co z paznokciami i robiona na nich hybryda? Robicie czy nie? Jak się nastawiacie do tego tematu? Bo ja wiem ze po paznokciach widać jak coś się dzieje w organizmie, ale to chyba przy końcówce? 🤔
Ja paznokcie robię normalnie hybrydę co 3 tygodnie 😊 myślę że przed samym porodem ściągnę ale na chwilę obecną będę robić tak jak przed ciążą
 
reklama
Hej dziewczyny, a co z paznokciami i robiona na nich hybryda? Robicie czy nie? Jak się nastawiacie do tego tematu? Bo ja wiem ze po paznokciach widać jak coś się dzieje w organizmie, ale to chyba przy końcówce? 🤔
Robię. Tzn ja robię rzadko hybrydę ale zrobiłam
Na samym początku ciąży i pare dni temu.
z tego co ja wiem to jak szlam na cesarkę to pytali czy nie mam lakieru na paznokciach
 
Do góry