reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja czuję że chłopiec ale jeszcze nie wiem. To pierwsze dziecko więc zobaczymy. Ważne żeby było zdrowe. Z męża strony więcej chłopców u mnie dziewczyn.
Odrzuciło mnie od wędlin, nie wymiotowałam ale miałam mdłości. Cera taka jak zawsze. Trochę wyprysków.
Dowiem się chyba dopiero na połówkowych.
Jutro mam wizytę u gina na NFZ bo zmieniam lekarza. Nie wiem czy będzie robić usg... Jak niedawno miałam.
 
reklama
Ja uważam ,że jeśli macie okazję to brać.mozecie to potraktować jako inwestycję. Za jakiś czas sprzedać z zyskiem i kupić większe. Każdy musi też mierzyć zamiary na możliwości. Ceny mieszkań poszły w górę.dodatkowo dużo budują teraz takich do 50m. Oczywiście, że każdy wolałby mieszkanie jak największe. Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma 🙂 Można ładnie rozplanować ten metraż. Jeśli więc nie macie innej możliwości , a jest super okazja to się nie zastanawiajcie. Ale to tak ogólnie. Nie wiem , jakie macie priorytety,, gdzie teraz mieszkacie, ile dzieci its.
Jedno w drodze docelowo chcemy trójkę 🙊.
Ale zobaczymy jak życie się potoczy.
 
Hej dziewczyny. Ja dziś mam wizytę rozmowa z genetykiem, odbiór pappy. A teraz czekam w labo na krzywą cukrową. Więc trochę tu posiedzę.

Co do teściowych to moja ogólnie jest ok (nie mieszkamy pod jednymi dachem i może dlatego 😀) ale kiedy tylko ma okazję podkreśla że będzie pracowała dłużej. Bo za rok może już iść na emeryturę. No nie każda teściowa musi mieć chęć zajmować się wnukami. Denerwuje mnie te gadanie bo wystarczyło by raz powiedzieć.

Dziewczyny czy któraś z was mieszka może na 47 mkw 3 pokoje ? Jak się mieszka z dzieciakami ? Mamy okazję kupić takie mieszkanie za dobrą cenę ale wydaje mi się małe. Chociaż mój mąż mówi że z czasem zmienimy na większe. (Może być odpowiedź na priv)
Ja zawsze wychodziłam z założenia że ciasne ale własne. Ja osobiście nie wiem czy bym się odnalazła w takim mieszkaniu. Praktycznie gdzie się nie odwrócisz to ściana. Ale ja nie mogę się wypowiadać bo my dostaliśmy duży dom po dziadkach.
No ja bym tak z przymrużeniem oka przyjęła wiadomość że za jakiś czas kupimy coś większego ani się obejrzysz a minie 10 lat
 
Ja zawsze wychodziłam z założenia że ciasne ale własne. Ja osobiście nie wiem czy bym się odnalazła w takim mieszkaniu. Praktycznie gdzie się nie odwrócisz to ściana. Ale ja nie mogę się wypowiadać bo my dostaliśmy duży dom po dziadkach.
No ja bym tak z przymrużeniem oka przyjęła wiadomość że za jakiś czas kupimy coś większego ani się obejrzysz a minie 10 lat
To jeszcze kwestia tego gdzie mieszkasz i czy jest w ruch w nieruchomościach :) my mieszkamy w Wawie i tu praktycznie nie ma problemu ze znalezieniem czegoś wiekszego/blizej/z ogródkiem itd. Więc liczę, że jednak nie zajmie nam to 10 lat :p
 
Jak tam noc u Was dziewczyny ? U mnie karuzela. Znów gorszej 😒 sikanie co oczy otworzyłam. A te brzuch mnie tak pulsujące pobolewal, nie jakoś może mocno , ale upierdliwie z jednej strony. Być może to jelita, ale wzięłam nospe i się uspokoiło q końcu. Bo dla mnie to zaraz schiza ,że coś z dzidziusiem. 😓

U mnie to samo. Prawa strona jakaś taka obolała... Chociaż w sumie niezależnie jak się ułożę to coś ciąnie/boli. W sobotę po obiedzie tak mnie rozniosło, że jeszcze w nd rano byłam obolała...


A śpicie już z poduszkami dla kobiet w ciąży ? Ja mam taką z supermami w literkę C i o ile w miarę mi się zasypia to w środku nocy ląduje na podłodze bo nie mogę się przekręcić swobodnie na drugą stronę w tym kształcie poduszki.


Tak, kupiłam sobie na początku. Ja mam prostą i wyginam ją sobie jak chcę w miare potrzeby. Zdecydowanie pomaga.


Dziś wizyta :) Może będzie widać płeć :)
 
U mnie to samo. Prawa strona jakaś taka obolała... Chociaż w sumie niezależnie jak się ułożę to coś ciąnie/boli. W sobotę po obiedzie tak mnie rozniosło, że jeszcze w nd rano byłam obolała...





Tak, kupiłam sobie na początku. Ja mam prostą i wyginam ją sobie jak chcę w miare potrzeby. Zdecydowanie pomaga.


Dziś wizyta :) Może będzie widać płeć :)
No te wszystkie bóle, ciągnięcia budzą niepokój i wprowadzają w zły nastrój.
Poducha jak już wcześniej wspominałam też jest "7" fajna też Super mami.
Super, daj znać po wizycie :) Powodzenia 🤩
 
Hej.
@PaulinaJu tak jak piszą dziewczyny „ciasne ale własne”. Zawsze można zmienić. Choć ja z tych co przeprowadzek nie cierpią. Szukałabym większego od razu ale jak nie macie możliwości to takie tez będzie ok. Z jednym dzieckiem to spokojnie się zmieścicie 😉

@Margolcia92 zawsze gdy zasnę w dzień budze się zła, bardzo zła. Nigdy nie lubiłam spać w dzień ale teraz wyjątkowo mnie „łamie” i nawet nie wiem kiedy usnę 😱

@Chardonay kciuki za wizytę ✊✊✊

Idę coś robić, dzieci w szkole. Na razie pranie powiesiłam.
 
reklama
Do góry