reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
[GROUP=][/GROUP]

Ja tak się właśnie zastanawiam 🙂. Niektóre z was juz wiexza czy chłopiec czy dziewczynka. Może macie juz jakieś swoje objawy na konkretna plec? W 100 procentach w to nie wierze ale coś w tym musi być. Z córką sie czułam całkiem inaczej niż z synem i teraz wychodziłaby bardziej wlasnie dziewczynka. Jednak jeszcze nie wiem. A u was jak ? Podobno piekna cera na chłopaka 🤔😅
U mnie twarz masakra... pryszcz na pryszczu i nic nie pomaga... brzuch zaczął szybko rosnąć (nie miescilam się w swoje spodnie już w 7tyg) a to moja pierwsza ciąża... 😀 na początku odrzuciło mnie od słodkiego ale teraz mogę jeść i jeść😀 takie u mnie objawy na dziewczynkę ☺️ A co najlepsze obstawiałam chłopaka ☺️
 
hm.. Czy możecie napisać każda, która juz wie z badania jaka płeć dziecka, bądź podejrzenie wg doktora. Tylko krótko , bo jestem ciekawa bardzo ile dziewczynek ,a ile chłopców jest u nas 🤪 🤪 🤪
Niestety nie sposób spamiętać tego, bo nas tu trochę jest i nei ogarniam , a i który macie teraz tydzień. Fajnie byłoby tak to do kupy zebrać 🤩
Np. Ja 14 (13+6) chłopiec
16 (15+5) chłopiec 👶
 
reklama
Dziewczyny ja wpadłam teraz w panikę. Powiedzcie proszę co muszę zrobić żeby dostać się na usg na NFZ w szpitalu ? Prowadzę ciążę w luxmedzie i na 99% na konsultacji nie będzie lekarz sprawdzał czy z dzieckiem wszystko ok bo to tylko konsultacja 😭😭😭 Tylko kierują skierowaniem na te 3 podstawowe USG. A ja psychicznie nie wytrzymam nie wiedzieć co i jak, już się denerwuje bo mam mały brzuch... A że na nfz się nie leczę, bo mam ciągle pakiet z pracy to nie wiem 😭😭
 
Do góry