reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
I jak tam? Już po?
Tak ja już po . Boleć nie bolało Ale było nieprzyjemne,dosyć szybkie badanie. Akcja serca po amnio też zwolniła nie wiem dlaczego ale lekarz tego mi nie uzasadnił . U mnie dziewczynka 💔 tak mi przykro że ta się dzieje naprawdę. Lekarz zauważył jakieś inne nieprawidłowości ;( bardzo chciałabym już widzieć wynik A jednocześnie boję się że zasłabne jak to odczytam. U mnie to formalność potwierdzenie wady i wykrycie jaka dokładnie;(
 
W temacie teściowych :) to jeszcze nie mam ale moja przyszła teściowa wydaje się bardzo fajną babką, pamiętam jak przy pierwszym moim spotkaniu z rodzicami partnera powiedziała mi, że ona nigdy się nie wtrąca do związków swoich dzieci, a jedynie cieszy, że sobie życie układają...i faktycznie jestem już z moim t.ż prawie 2 lata i jest bardzo spoko...:)

A tak w innym temacie, rozglądam się już za poduszką dla ciężarnych, czy ktoś z Was ma? Planuje kupić? Bo mi już się niezbyt wygodnie sypia po nocach...i myślę, że to będzie dla mnie niezbędny zakup...
Ja mam zamiar kupić ale taka prosta, długa. Moja bratowa miała właśnie taką i sobie chwali. Kurcze poza książka to będzie mój pierwszy zakup ciążowy :D
 
Tak ja już po . Boleć nie bolało Ale było nieprzyjemne,dosyć szybkie badanie. Akcja serca po amnio też zwolniła nie wiem dlaczego ale lekarz tego mi nie uzasadnił . U mnie dziewczynka [emoji174] tak mi przykro że ta się dzieje naprawdę. Lekarz zauważył jakieś inne nieprawidłowości ;( bardzo chciałabym już widzieć wynik A jednocześnie boję się że zasłabne jak to odczytam. U mnie to formalność potwierdzenie wady i wykrycie jaka dokładnie;(
Trzymam kciuki. Już się naczytałam o tak wielu beznadziejnych przypadkach które się okazywały wcale nie takimi beznadziejnymi, że naprawdę wszystko się może zdarzyć.
Ja jeszcze nie znam płci. Dowiem się pewnie z amnio
 
Tak ja już po . Boleć nie bolało Ale było nieprzyjemne,dosyć szybkie badanie. Akcja serca po amnio też zwolniła nie wiem dlaczego ale lekarz tego mi nie uzasadnił . U mnie dziewczynka 💔 tak mi przykro że ta się dzieje naprawdę. Lekarz zauważył jakieś inne nieprawidłowości ;( bardzo chciałabym już widzieć wynik A jednocześnie boję się że zasłabne jak to odczytam. U mnie to formalność potwierdzenie wady i wykrycie jaka dokładnie;(

Żadna kobieta w ciąży nie powinna tego przechodzić 😥 A im dłużej trwają wszystkie procedury, badania i oczekiwanie na wyniki, tym trudniej
 
U nas jeśli chodzi o stosunki z teściami to bym powiedziała, że są ok. Czasami się śmieje że moaj mama woli mojego męża niż mnie, tak mu czasem maśli [emoji6]

Przymierzam się do poduszki ale jeszcze jest ok. Raczej zostanę przy Mother Hood.

Powiem wam że to moja 3 ciąża i nikt nigdy tych testów genetycznych nie kazał mi robić. Właściwie dopiero teraz o nich słyszę [emoji3]

Jakby mnie nie było do grupy zamkniętej to ja poproszę.

Jutro wizyta. Może się dowiem co będzie.

Ja się bardziej nastawiam na luty z porodem ale się nie przenosze stąd [emoji6] wczesniejsza dwójka urodziła się 2 tyg przed terminem. Oby tylko przeżyć ten poród. Może chociaż tym razem szybko pójdzie. Marzy mi się
 
reklama
Do góry