reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

To ja tak mam za każdym razem kiedy wchodzę do domu, 4 piętro bez windy, czasem na każdym piętrze czy półpiętrze muszę robić przerwę bo nie daje rady
O jej ja kiedyś mieszkałam na 4 piętrze bez windy. Czasami jak byłam zmęczona po szkole ostatni wf to też robiłam przetwy przy wchodzeniu a gdzie w ciąży 😊
 
reklama
Mam pytanie z innej beczki szczepicie się przeciwko grypie mąż mówi że to świństwo i żebym się nie szczepiła ale teściowa moja babcia i mama się szczepią i nic im nie jest już nie wiem czy się zaszczepić co wy sądzicie?
 
Mam pytanie z innej beczki szczepicie się przeciwko grypie mąż mówi że to świństwo i żebym się nie szczepiła ale teściowa moja babcia i mama się szczepią i nic im nie jest już nie wiem czy się zaszczepić co wy sądzicie?
Ja chcę podpytać mojego lekarza prowadzącego. Nigdy się nie szczepilam a mój mąż tak. Nie wiem czy ciąża to dobry moment, żeby się zaszczepić po raz pierwszy
 
Mam pytanie z innej beczki szczepicie się przeciwko grypie mąż mówi że to świństwo i żebym się nie szczepiła ale teściowa moja babcia i mama się szczepią i nic im nie jest już nie wiem czy się zaszczepić co wy sądzicie?


Mi prowadząca ciążę lekarka zdecydowanie poleciła zaszczepienie. Chodzi o to by ewentualne przechodzenie było delikatniejsze i by uniknąć możliwych powikłań. Poluje teraz na miejsce gdzie mogę się zaszczepić.

Ciężarne mają na NFZ za free. W enelmedzie po 21.09 trzeba się dowiadywać. CHyba około 55 zł tam kosztuje.
 
Ja się raz w życiu szczepilam i nigdy więcej. Czułam się fatalnie, nie mogłam się porządnie wychorowac, bo temperatura siedziała we mnie, ledwo 37 a czułam się na gorączkę. Strasznie, nigdy więcej.
 
reklama
Do góry