reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jezu dziewczyny, ja mam to samo ale u mnie to do tego stopnia jest paranoja że wczoraj jak byłam na wizycie tej nieplanowanej to zastanawiałam się czy lekarz na pewno sprawdził czy serce bije i czy się nie pomylił 🤦‍♀️na szczęście za tydzień planowa wizyta. Jedyne co mnie martwi to to że wczoraj z CRL które lekarz zmierzył, wyszło że dziecko jest 5 dni mniejsze I jakoś od wczoraj o tym myślę. 2 tygodnie temu na prenatalnych miało 6cm, teraz 8.2 cm
O tym nie myśl, zależy od sprzętu, od lekarza. Moje tez na początku, raz nadrobiło później zwolniło. To akurat normalne ale rozumiem Twoje obawy. Ja byłam na usg był 9t1d a po tygodniu (tak wyszło ze miałam tydzień równy po kolejne usg) było 9t3d.

jak byłam w ciąży z chłopcami to przez myśl mi nie przeszlo coś takiego, ze serduszko może nie bić. Miałam o wiele mniej usg, nie martwiłam się tak. A teraz? To jakaś paranoja jest 🤦‍♀️
 
reklama
Dokładnie tak mam!! W ciązach z chłopcami nigdy przez myśl mi nie przeszlo że może serduszko nie bić albo że może być cokolwiek złego mimo że w 1 ciazy było bardzooo źle.... A teraz ciągle myślę czy serduszko bije czy będzie zdrowe czy przeziernosc będzie ok..No masakra teraz
O tym nie myśl, zależy od sprzętu, od lekarza. Moje tez na początku, raz nadrobiło później zwolniło. To akurat normalne ale rozumiem Twoje obawy. Ja byłam na usg był 9t1d a po tygodniu (tak wyszło ze miałam tydzień równy po kolejne usg) było 9t3d.

jak byłam w ciąży z chłopcami to przez myśl mi nie przeszlo coś takiego, ze serduszko może nie bić. Miałam o wiele mniej usg, nie martwiłam się tak. A teraz? To jakaś paranoja jest [emoji2356]
 
Boże mam to samo z tym serduszkiem...mnie to momentami wykańcza. Dzień dwa po usg chodzę zadowolona. Mija pare dni i znów te myśli. Przekichane. Ja wiem ze poprzednie ciąże traciłam na wcześniejszym etapie ale jednak mam w głowie to ze coś się może stać. U mnie 17tc. Usg w poniedziałek. Modlę się żeby było wszystko ok. Także weekend nerwowy a później mam nadzieje ze do końca tygodnia chociaż będę spokojniejsza.
cała jaa 🙄
 
Jezu dziewczyny, ja mam to samo ale u mnie to do tego stopnia jest paranoja że wczoraj jak byłam na wizycie tej nieplanowanej to zastanawiałam się czy lekarz na pewno sprawdził czy serce bije i czy się nie pomylił 🤦‍♀️na szczęście za tydzień planowa wizyta. Jedyne co mnie martwi to to że wczoraj z CRL które lekarz zmierzył, wyszło że dziecko jest 5 dni mniejsze I jakoś od wczoraj o tym myślę. 2 tygodnie temu na prenatalnych miało 6cm, teraz 8.2 cm
To który tydzień teraz?
 
Jak sobie radzicie z zaparciami do tej pory jabłka i śliwki susozne działały ale już nawet to nie pomaga i poprostu aż się wyć chce jak mam iść do toalety🤪
Witaj w klubie 🙋‍♀️ ja już miesiąc się męczę z zaparciami 😞 wcześniej też śliwki mi pomagały a teraz już 3 dzień wypróżnić się nie mogę a brzuch jak balon niestety nie mam pomysłu co by pomogło ☹️
 
reklama
U mnie prawie 17 i - 4 kg😉
Witaj w klubie 🙋‍♀️ ja już miesiąc się męczę z zaparciami 😞 wcześniej też śliwki mi pomagały a teraz już 3 dzień wypróżnić się nie mogę a brzuch jak balon niestety nie mam pomysłu co by pomogło ☹
Właśnie muszę się dopytać bo kurcze też ju 3 dzień się męczę 😩 a na dłuższą metę się tak nie da choćbym nie wiem co ehh...
 
Do góry