reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Czesc, witalam sie juz na grupie zamknietej ale nie wiem czy ona juz dziala. Zaczelam was podczytywac ok 2 tyg temu dopiero. Strasznie duzo pisalyscie i tyle setek stron do nadgonienia.... troche mi to zajmuje. Zostalo jeszcze troche :)
Przykro mi z powodu strat we wczesniejszych etapach 6,7,8 tydzien. Sama jestem po dwoch martwych ciazach. Teraz ciaza po on vitro. Aktualnie 15 tydz 7 dni, zaraz juz 16 :)
Na razie wsxystko ok ale mialam tez plamienia, krwiaczka wiec stres byl ogromny, dalej jest. My juz wiemy ze dziewczyna bedzie :)
 
reklama
Czesc, witalam sie juz na grupie zamknietej ale nie wiem czy ona juz dziala. Zaczelam was podczytywac ok 2 tyg temu dopiero. Strasznie duzo pisalyscie i tyle setek stron do nadgonienia.... troche mi to zajmuje. Zostalo jeszcze troche :)
Przykro mi z powodu strat we wczesniejszych etapach 6,7,8 tydzien. Sama jestem po dwoch martwych ciazach. Teraz ciaza po on vitro. Aktualnie 15 tydz 7 dni, zaraz juz 16 :)
Na razie wsxystko ok ale mialam tez plamienia, krwiaczka wiec stres byl ogromny, dalej jest. My juz wiemy ze dziewczyna bedzie :)
Grupie zamkniętej? Wszystkie jestesmy do niej zaproszone?😊 jezeli tak to jak ja znalesc? I czemu taki pomysł z ta.grupa?
 
I termin mam na 7 marca
Witaj ponownie :) termin w moje urodziny więc musi być dobrze. :)
Ja co prawda ciąża bez przygód większych ale od poniedziałku odstawiam luteinę i nie wiem czego się spodziewać. Czy będą jakieś efekty uboczne, jak organizm zareaguje, jak dziecko...ech martwie się trochę.
 
Witaj ponownie :) termin w moje urodziny więc musi być dobrze. :)
Ja co prawda ciąża bez przygód większych ale od poniedziałku odstawiam luteinę i nie wiem czego się spodziewać. Czy będą jakieś efekty uboczne, jak organizm zareaguje, jak dziecko...ech martwie się trochę.
Ooo mnie tez to samo czeka... mi lekarka powiedziała ze od 16 tyg powoli będziemy odstawiać luteinę... daj znać jak po ostawieuniu u Ciebei 😀
 
Cześć Dziewczyny! 😁melduję się na forum dość późno - u mnie 14 + 1 tc, to moja druga ciąża, poprzednią straciłam w lutym tego roku, w 9tc, dodatkowo mam dwurożną macicę, dlatego jakoś bałam się cieszyć, żeby nie zapeszyć. Na szczęście do tej pory wszystko jest w porządku, czekamy na dziewczynkę, termin mam na 19.03 😊 pozdrawiam Was! 😘
U mnie tez termin na 19.03 chociaż z ostatniego usg już 18.03 😀 i tez dziewczynka 😀☺️ Trzymam kciuki ze wszystko będzie wporzadku do samego końca 😘
 
Ja dostałam w tym roku na urodziny od męża nowy rower. Też nie pojeździłam, bo miesiąc później dowiedziałam się, że jestem w ciąży :D
Ja na urodziny dostałam dzidzie 😀 tzn centralnie w moje urodziny nam się udało 😀 Teścio jeszcZe pamietam jak życzył nam dzidziusia a dla siebie wnusi 😀 No i się sprawdziło po tak długim czasie starania się na wszelkie sposoby 😀 (No nie na wszystkie bo invitro i inseminajcji nie miałam ale wszystko inne wypróbowane)
 
reklama
Ja luteina 2x100 mam brac moze i do konca. Wczesniej przy plamieniach to wrecz konskie dawki bralam progesteronu. Teraz tylko ta luteina, do tego heparyna, acard, duzo magnezu. Moze i by lekarz prow odstawil te luteine ale mowi ze wzgl na moj wiek prawie 40 to wolo zebym brala. Do tego zawsze jak mi sprawdza brzuch to mowi ze wolalby aby macica moja byla bardziej miekka.
 
Do góry