reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej dziewczyny, jak to jest u Was? Jestem dziś, 17plus 5 i czułam już wczoraj ruchy dziecka jeszcze słabo i może raz i wcześniej z 3 dni temu też, dziś np nic nie czuję, łożysko mam na przedniej ścianie, więc to może tłumić (tak czytam) Też tak macie że na tym etapie czułyście ruchy nieregularnie? Ja termin koniec 25.03.
Z córką byłym w ciąży 15lat😱 temu i szczerze nie pamiętam jak to było, liczyło się ruchy chyba już po 28tc.
Ja 19+1 i przez całą niedzielę i pół poniedziałku nie czułam nic, dzisiaj też coś kiepsko czuje wiec chyba tak ma być 😅
 
reklama
Ja 19+1 i przez całą niedzielę i pół poniedziałku nie czułam nic, dzisiaj też coś kiepsko czuje wiec chyba tak ma być 😅
Dzięki za odpowiedź. Ja chyba do końca tej ciąży oszaleje, ciągle się o coś martwie🙈
Ja 19+1 i przez całą niedzielę i pół poniedziałku nie czułam nic, dzisiaj też coś kiepsko czuje wiec chyba tak ma być 😅
Dziękuję za odpowiedź, można oszaleć, ciągle się o coś martwie 🙈
 
Hej dziewczyny, jak to jest u Was? Jestem dziś, 17plus 5 i czułam już wczoraj ruchy dziecka jeszcze słabo i może raz i wcześniej z 3 dni temu też, dziś np nic nie czuję, łożysko mam na przedniej ścianie, więc to może tłumić (tak czytam) Też tak macie że na tym etapie czułyście ruchy nieregularnie? Ja termin koniec 25.03.
Z córką byłym w ciąży 15lat😱 temu i szczerze nie pamiętam jak to było, liczyło się ruchy chyba już po 28tc.
Spokojnie tez tak mialam :-) i cały czas tak jest ze jeden dzień bryka jak cholera a później spokoj. Wczoraj w dzień była spokojna a o 23 się postanowiła uaktywnić. Tez mam na przedniej ścianie łożysko więc spokojnie. Jak chcesz szaleństw wypij colę - gwarantuje że odczujesz 😁
 
U mnie 19t5d od 15 tyg ruchy czuje non stop z tygodnia na tydzień coraz mocniejsze a jak zjem coś słodkiego to po 5min szaleństwo maleństwa się uruchamia 😁
To fajnie masz, nie musisz się martwić.
Ja niby 15 plus przelewania, teraz coś tam poczułam ruchy ale dopiero wczoraj i to raz, 2 dni wcześniej też raz, dziś nie, ale jak czytam i dziewczyny piszą to raz jest jeszcze wcześnie ja 17 plus 5 a dwa to łożysko na, przodniej ścianie.
 
To fajnie masz, nie musisz się martwić.
Ja niby 15 plus przelewania, teraz coś tam poczułam ruchy ale dopiero wczoraj i to raz, 2 dni wcześniej też raz, dziś nie, ale jak czytam i dziewczyny piszą to raz jest jeszcze wcześnie ja 17 plus 5 a dwa to łożysko na, przodniej ścianie.
Ja jestem w 20t5d i też non stop nie czuje. Może kilka razy coś poczuje i to tyle :-) spokojnie
 
Hej dziewczyny, jak to jest u Was? Jestem dziś, 17plus 5 i czułam już wczoraj ruchy dziecka jeszcze słabo i może raz i wcześniej z 3 dni temu też, dziś np nic nie czuję, łożysko mam na przedniej ścianie, więc to może tłumić (tak czytam) Też tak macie że na tym etapie czułyście ruchy nieregularnie? Ja termin koniec 25.03.
Z córką byłym w ciąży 15lat😱 temu i szczerze nie pamiętam jak to było, liczyło się ruchy chyba już po 28tc.
Ja, 17+4, pierwsza ciąża, łożysko na przodzie, czasami mam wrażenie, że czuję ruchy maleństwa, ale z drugiej strony nie wiem, czy to nie praca jelit 😁 wolę nadal sprawdzać sytuację u dzidzi detektorem pracy serca😅
 
Ja, 17+4, pierwsza ciąża, łożysko na przodzie, czasami mam wrażenie, że czuję ruchy maleństwa, ale z drugiej strony nie wiem, czy to nie praca jelit 😁 wolę nadal sprawdzać sytuację u dzidzi detektorem pracy serca😅
Ja zastanawiam się nad takim urządzeniem tylko z drugiej strony boje się że za dużo bede się tym bawić i sobie wkręcać
 
reklama
Ja, 17+4, pierwsza ciąża, łożysko na przodzie, czasami mam wrażenie, że czuję ruchy maleństwa, ale z drugiej strony nie wiem, czy to nie praca jelit 😁 wolę nadal sprawdzać sytuację u dzidzi detektorem pracy serca😅
Ja w końcu tego detektora nie kupiłam, bo słyszałam już akcje że dziewczyny znalesc nie mogły tętna i do szpitala, a jaki masz można, wiedzieć jakiej firmy?
Szybko znajdujesz tętno po przyłożeniu?
Ja jestem dziś 17 plus 5 to dzień dalej od Ciebie.
 
Do góry