reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Mnie znowu szczypie pęcherz, miesiąc temu furagina i od nowa to samo, w piątek miałam wizytę i nie było bakterii w moczu a dziś szczypie i mam w domu furagine i chyba wezmę, bo na co czekać. Czuję też kopanie dziecka po pęcherzu.
Macie tak?
Sikam bez zapalenia nonstop i to dużo, straszny ucisk na pęcherz dziecka kopy😱a teraz doszło szczypanie😩
A bierzesz urosept albo żurawit? Tak profilaktycznie.... Też tak mam non stop wc bo synuś nie oszczędza mojego pęcherza.
 
A bierzesz urosept albo żurawit? Tak profilaktycznie.... Też tak mam non stop wc bo synuś nie oszczędza mojego pęcherza.
Pije tylko sok z, żurawiny,muszę kupić na Święta w Polsce jak będę, ten urosep i zurawit.
Kopie mnie na dole mała właśnie po pecherzu🙈
Ja nie należę do osób, które dobrze znosza ciążę, ciągle coś.
Ja nie wiem jak kobiety mogą, chwalic sobie ten stan😩byle do marca🙌😜🤗
 
Pije tylko sok z, żurawiny,muszę kupić na Święta w Polsce jak będę, ten urosep i zurawit.
Kopie mnie na dole mała właśnie po pecherzu🙈
Ja nie należę do osób, które dobrze znosza ciążę, ciągle coś.
Ja nie wiem jak kobiety mogą, chwalic sobie ten stan😩byle do marca🙌😜🤗
Ja tam kocham swoj stan chociaz faktycznie niektore dolegliwosci potrafia byc upierdliwe😅Zawsze musi się coś dziać bo byłoby za nudno, jak to w życiu😂
 
Ja tam kocham swoj stan chociaz faktycznie niektore dolegliwosci potrafia byc upierdliwe😅Zawsze musi się coś dziać bo byłoby za nudno, jak to w życiu😂
Ja kocham tylko Mała w brzuszku ale nie stan ciąży, po prostu odliczam tygodnie bo czuje się jak obłożnie chora, nonstop cos, pęcherz mnie dobija,grzybica też już byla🙈
 
Ja kocham tylko Mała w brzuszku ale nie stan ciąży, po prostu odliczam tygodnie bo czuje się jak obłożnie chora, nonstop cos, pęcherz mnie dobija,grzybica też już byla🙈
Pewnie rozumiem, domyślam się o czym mówisz 😉 ja z pecherzem nie mam problemów ale zapalenie pochwy mnie nie ominęło a w dodatku hemoroidy a ostatnio jeszcze cukrzyca ciążowa 🙈 kocham swój stan bo da mi mojego upragnionego maluszka😉
 
Dziewczyny dziękuję za odp odnośnie położnej. Mam jeszcze jedno pytanie, czy któraś z was słabo odczuwa ruchy? U mnie 25 tc i 3 dni. Poprzednia ciąża 10lat temu i do samego końca syna czułam tylko po wieczornej kąpieli( nie wiem jak wtedy miałam łożysko). Teraz córeczkę zdarza mi się czuć,ale też nie za często i delikatnie. Trochę panikuję,bo łożysko z tyłu to powinnam chyba mocno czuć? Brzuch mam od początku duży, szybko mi wywaliło, może przez to? Chyba też ja z tych mało czujących, bo poprzedniej ciąży skurczy też nie czułam,a okazało się podczas badania,że tam już 4,5cm rozwarcia:)
Spróbuj poobserwować brzuch, u mnie czasem nie czuć ruchów, ale za to widać delikatne szarpnięcia brzucha. Czasem też tak mam, że czuję ruchy dopiero kiedy usiądę i nachylę się na kolana-wtedy czuję, że mały wierci się mi prawie w pachwinach niezadowolony 🙈 a po dniu, lub kilku dniach szaleństw i fikołków ma cały dzień lenistwa i odpoczynku 🙉
 
reklama
NoSugarGame tak właśnie muszę położyć rękę i wtedy jest szansa, że coś poczuję.
Fabryczna spróbuję tej metody! Może zrobi się panience nie wygodnie:)
Wypiłam trochę coli i się ożywiła! Uff! Może mieć dużo miejsca, ja mam chyba wysoki próg bólu. Mąż twierdził,że ją czuje pod ręką, a ja nie czułam. Chyba niepotrzebnie panikuję. Dziękuję dziewczyny ❤️
 
Do góry