reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Cześć dziewczyny.
Ostatnio mówiłam wam, że idę na pierwszą wizytę.
Wczoraj byłam na pierwszej wizycie, jest pecherzyk żółciowy, wszystko jest okej.
Mam 11badan do zrobienia, muszę podejść do położnej. Kolejna wizytę mam 28lipca.
Termin porodu obliczył mi na 3marca 2021.
Na szczęście będę mieć wszystkie badania krwi i wgl za darmo nie Bede musiała płacić.
Miłego dnia wam życzę dziewczynki i spokojnej ciąży[emoji8][emoji177][emoji177][emoji177]
Gratuluje Kochana 😘
 
reklama
Muszę jeszcze brać luteine 2x dziennie.
Wczoraj jak zaaplikowalam do pochwy to później mnie piekło i przestało. Dziś też jak aplikowalam to było ok i zaraz zaczęło się pieczenie i teraz raz piecze A raz nie. Nie wiem o co chodzi.
W tamtej ciąży zanim poronilam brałam luteine ale nie miałam pieczenia i wgl
 
Muszę jeszcze brać luteine 2x dziennie.
Wczoraj jak zaaplikowalam do pochwy to później mnie piekło i przestało. Dziś też jak aplikowalam to było ok i zaraz zaczęło się pieczenie i teraz raz piecze A raz nie. Nie wiem o co chodzi.
W tamtej ciąży zanim poronilam brałam luteine ale nie miałam pieczenia i wgl
Moze jakas reakcja alergiczna 🤔
 
Cześć dziewczyny.
Ostatnio mówiłam wam, że idę na pierwszą wizytę.
Wczoraj byłam na pierwszej wizycie, jest pecherzyk żółciowy, wszystko jest okej.
Mam 11badan do zrobienia, muszę podejść do położnej. Kolejna wizytę mam 28lipca.
Termin porodu obliczył mi na 3marca 2021.
Na szczęście będę mieć wszystkie badania krwi i wgl za darmo nie Bede musiała płacić.
Miłego dnia wam życzę dziewczynki i spokojnej ciąży[emoji8][emoji177][emoji177][emoji177]
Za darmo nawet jak chodzisz prywatnie?
 
Cześć dziewczyny.
Ostatnio mówiłam wam, że idę na pierwszą wizytę.
Wczoraj byłam na pierwszej wizycie, jest pecherzyk żółciowy, wszystko jest okej.
Mam 11badan do zrobienia, muszę podejść do położnej. Kolejna wizytę mam 28lipca.
Termin porodu obliczył mi na 3marca 2021.
Na szczęście będę mieć wszystkie badania krwi i wgl za darmo nie Bede musiała płacić.
Miłego dnia wam życzę dziewczynki i spokojnej ciąży[emoji8][emoji177][emoji177][emoji177]
No i gratuluję 😘
 
Ja dziś byłam na USG, oto mój mały kropek, ma aż 2,5mm, serduszko już bije 😍
Ja mam jutro wizytę i powiem Wam że stresuję się 💓 nie jadę sama bo u nas w rodzinie się ciężarne posypały i jadę z siostrą mojej mamy 20tydz. a i moja siostra(tak jak ja 5-6 tydz.) też jutro ma wizytę 😁🙃🙃 ale też chciałabym zapytać by 💓 już było 😁😁😁
 
reklama
Tak. Mój lekarz co chodzę do niego to ma podpisaną umowę z funduszem i powiedziałam mu że będę do niego chodzić i rodzić w szpitalu którym pracuje na fundusz to mam badania za darmo. A potem jak okaże się że w innym szpitalu urodze to już fundusz traci na tym. Mam nadzieję że wytłumaczylam ci to zrozumiale [emoji16][emoji16][emoji4]
Za darmo nawet jak chodzisz prywatnie?
 
Do góry