reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny! Która z Was ostatnia miesiączkę miała 26.05?
Ja miałam okres 26.05, owulacja prawdopodobnie 12.06 ( ostatnio cykle po ok. 31dni) Jak narazie czekam na wizytę jednak w następny czwartek 16.07. Zobaczymy jaki na usg wyjdzie termin..
A jeśli chodzi o samopoczucie, to bardzo często boli mnie głowa, kłucie lewego jajnika i od 3 dni zgaga😐 ale bez mdłości. Po piersiach póki co nic nie widać, a w dwóch ciążach było inaczej.
Ja tez piersi nie moge zaliczyc do objawow 😅 a kazda ciaza jest inna 😘
 
reklama
Ja miałam miesiączke 27.05 a owu jakoś 10.06 i cykl miałam 28dni.
Dziewczyny! Która z Was ostatnia miesiączkę miała 26.05?
Ja miałam okres 26.05, owulacja prawdopodobnie 12.06 ( ostatnio cykle po ok. 31dni) Jak narazie czekam na wizytę jednak w następny czwartek 16.07. Zobaczymy jaki na usg wyjdzie termin..
A jeśli chodzi o samopoczucie, to bardzo często boli mnie głowa, kłucie lewego jajnika i od 3 dni zgaga[emoji52] ale bez mdłości. Po piersiach póki co nic nie widać, a w dwóch ciążach było inaczej.
 
Dziewczyny! Która z Was ostatnia miesiączkę miała 26.05?
Ja miałam okres 26.05, owulacja prawdopodobnie 12.06 ( ostatnio cykle po ok. 31dni) Jak narazie czekam na wizytę jednak w następny czwartek 16.07. Zobaczymy jaki na usg wyjdzie termin..
A jeśli chodzi o samopoczucie, to bardzo często boli mnie głowa, kłucie lewego jajnika i od 3 dni zgaga😐 ale bez mdłości. Po piersiach póki co nic nie widać, a w dwóch ciążach było inaczej.
Hej u mnie ostatnia miesiączka miałam dzień przed Tobą czyli 25.05 a cykle mam 29 dniowe. 😉
 
Dziewczyny czy Wy macie zatkany nos ? Nie mam kataru A jak już to w bardzo małych ilościach wydzieline z nosa. Najgorzej jak się położę muszę się długo układać żeby mieć drożne dwie dziurki. Może macie jakiś sposób na to ?
 
reklama
Dziewczyny czy Wy macie zatkany nos ? Nie mam kataru A jak już to w bardzo małych ilościach wydzieline z nosa. Najgorzej jak się położę muszę się długo układać żeby mieć drożne dwie dziurki. Może macie jakiś sposób na to ?
Mi się bardziej wysusza sluzowka w nosie, ale nos się nie zatyka. Stosuje wodę morską i trochę pomaga.
 
Do góry