reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Zauwazylam ze mam straszną ochotę na mięso 😅 az mi normalnie ślinka leci 🤤 😅😅😅 a kanapki z czymkolwiek wogóle, jak muszę zjeść to tragedia. Nie żeby mnie odrzucało tylko nie smakują mi... Co zamiast chleba można przekąsić?
 
Zauwazylam ze mam straszną ochotę na mięso 😅 az mi normalnie ślinka leci 🤤 😅😅😅 a kanapki z czymkolwiek wogóle, jak muszę zjeść to tragedia. Nie żeby mnie odrzucało tylko nie smakują mi... Co zamiast chleba można przekąsić?
Mam do samo, chleb i bułki, które normalnie uwielbiam, w ogóle mi nie widzą. Spróbuj wrapy z placków tortilli, mi smakują bardzo :) u mnie poczułam, że mogę być w ciąży, jak w sklepie prawie przykleiłam sie do szyby, za która były śledzie😂 i właśnie ryby mi teraz smakują jak nigdy
 
Rzeczywiście, widzę że byłaś na listopadowych mamach, ech, przykre to strasznie. Mam nadzieję, że tym razie obie doczekamy się naszych skarbów i wszystko będzie w porządku. Ja wizytę planuje gdzieś za dwa tygodnie. Ostatnio byłam już w 5 tygodniu, nic nie było widać i tylko miałam mnóstwo niepotrzebnego stresu...
Też chciałam iść na wizytę później Ale wyjeżdżam i do końca lipca mnie nie będzie więc wolę sprawdzić co i jak
 
Mam do samo, chleb i bułki, które normalnie uwielbiam, w ogóle mi nie widzą. Spróbuj wrapy z placków tortilli, mi smakują bardzo :) u mnie poczułam, że mogę być w ciąży, jak w sklepie prawie przykleiłam sie do szyby, za która były śledzie😂 i właśnie ryby mi teraz smakują jak nigdy
Haha ja nie wiem co z tym jest, moja babcia zawsze powtarzała że nigdy nie mialam zadnych zachcianek i ze sobie baby wymyślają 😂
 
Haha, dobre :D no moglo tak byc, tym bardziej ze w ciazy np ja tez mam susze na dole [emoji16] a ze wszystko rozpulchnione to wiadomo. Najwazniejsze ze dalej nie plamisz. Mnie w poprzedniej ciazy gin zalecil celibat do 12tc, bo twierdzil ze widzial juz poronienia po stosunku, no ale on chyba nie bardzo aktualizuje te swoja wiedze, dlatego teraz ide do innego. Tez wizytuje w czwartek :)
No ja tez czuje ze mam susze w ogole od domniemanej owulacji susza totalna nieraz tylko przy sprawdzaniu szyjki byl jakis tam sluz. Nie powiem bo odkad testy zrobilam ta wydzielina jest wiecej ale w ciągu dnia raz więcej raz mniej nie zalewa cały czas ten bialy sluz...
Inne mamusie przeszukujcie się na spam w czwartek 16.07🤣🤣🤣 ja mam na 16.45 także w pracy też na szpilkach będę siedziec🙈
 
Cześć, mam nadzieję nieśmiało dołączyć 😊 Test wyszedł pozytywny (blada druga kreseczka) ostatnia @ 1.06, cykle 35dni i w sumie nie wiem jak liczyć, bo jedna apka pokazuje mi 5+5 a druga 4+6 😅 wg apki owu miałam 22.06.
pierwsze usg mam 16.7 i czas dłuży mi się potwornie! Trochę Was poczytałam i widze, że dużo z Was ma identyczne obawy i przemyślenia i cieszę się, że nie jestem sama 😅
Z objawów jedynie delikatny ból jak przed @ i ze 2 razy się popłakałam bez powodu, no i drzemka po pracy obowiązkowo. A tak to nic 😟 chociaż w sumie powinnam się cieszyc, że póki co jest łagodnie 😅
Pozdrawiam gorąco!
Hej gratulacje😀
Bardzo łagodnie😀 mnie mdłości męczą od dwóch dni i to dosłownie 16 dni od owulacji... muszę coś jeść bo jest jeszcze gorzej... nie wspomne ze mam ssanie W żołądku jak na kacu😂 chyba całe sklepy będę wykupywać😂 ale nie narzekam... starałam się tyle ze wszytsko zniosę ❤️
 
Dziewiczy byłam dziś u gin. Mój wiek ciąży to 4+3. Dostałam luteinę na ból brzucha.. Tylko w stresie nie zapytałam jak długo mam ją przyjmować. Dostałam dopochwowe 2,3 x dziennie.
Ja właśnie brałam luteinę żeby ładnie się zagnieździło bo moje endo w dniu pęknięcia pęcherzyka było 5mm i się udało 😀 dalej biorę bo lekarka na urlopie druga w niedziele będzie zapisywać a sama boje się przestać brać...
 
reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi kiedy mam się udać do lekarza teraz na usg? Ostatni okres Miałam 8.06 z tym ze owulacja dopiero w 22dc... i już zgłupiałam czy mam liczyć 6 tygodni od miesiączki czy od potencjalnego zapłodnienia? Mi teraz wykazuje apka 4+6 chociaż wiadomo ze zapłodnienie było później wiec Tak dokładnie pewnie to nie jest 😀
 
Do góry