reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny a powiedzcie mi kiedy mam się udać do lekarza teraz na usg? Ostatni okres Miałam 8.06 z tym ze owulacja dopiero w 22dc... i już zgłupiałam czy mam liczyć 6 tygodni od miesiączki czy od potencjalnego zapłodnienia? Mi teraz wykazuje apka 4+6 chociaż wiadomo ze zapłodnienie było później wiec Tak dokładnie pewnie to nie jest 😀
Ja to nie wiem kiedy najlepiej iść 🤦‍♀️ w 6 tc juz powinno serduszko byc wiec moze najlepiej wtedy, po co isc za wczesnie i sie moze stresowac 😬 chyba że coś Cię trapi, lub musisz jakieś leki brać. Ale jak jest wszystko w porządku to nie ma co😊
Licz od miesiączki, z usg termin moze sie różnic. Ja z synem mialam 2 terminy a jeszcze w 3 urodzilam 😜 nie wiem jak to jest teraz ale w pozniejszej ciazy to chyba ten z usg sie liczy 🤷‍♀️
 
reklama
Hej, zrobiłam betę i się zmartwiłam :( przyrost 40,02%. 03.07 miałam 15218 progestrron 38,1, a dziś beta 49626,0 a progesteron 45,35. Chyba muszę do lekarza sprawdzić :(
 
Naprawdę spokojnie, to są bardzo duże wartości i ona po prostu zwalnia, nie denerwuj się :*
Dzieki. Po tym moim poronieniu 2 lata temu chwilami panikuje. Dziś mdłości miałam tragiczne, dziś rano jak nigdy zjadłam jajecznicę z bekonem i cebulką i tosty, później ledwo żyłam, myślałam że wszystko zwrócę. Wczoraj miksy, ale nie to że celowo, poprostu taka mam silna potrzebe jedzenia. Mam nadzieję że będzie dobrze. Muszę więcej odpoczywać.moze w pon pójdę do pracy, żeby wypisać urlop.
 
Z tego co wiem to przy takich wartościach bety się już nie sprawdza bo ona dużo wolniej przyrasta
Dlatego uwazam ze jezeli nie ma wskazan to nie powinno sie robic bety. Chyba ze lekarz zleci bo cos go niepokoi. Po co sie stresować, objawy są, plamień nie ma, wszystko tak jak powinno być to po co nabijać im kasę. Niepotrzebnie to wszystko a tak naprawdę w tej chwili w pierwszych dwóch czy nawet trzech miesiącach to nie jest zależne od nas. Jeżeli ma być dobrze to będzie, jeżeli nie to niestety nic nie poradzimy na tak wczwsnym etapie. @Khat3x nie przejmuj się i nie powtarzaj już bety. Jezeli Cie to uspokoi to idz wczesniej do lekarza jak najbardziej😊
 
Jak tam u was prace porządkowe w domu [emoji848] myjecie okna? Szorujecie podłogi? Ja mam tak posrane szyby od móch [emoji12][emoji23] ale nie ruszam nic. Trudno... Maz przyjedzie na urlop to nie będzie mu sie nudzić [emoji12]. Nie moge przepatrzec... [emoji19] Ale boję sie forsować. A wy jak do tego podchodzicie?
Do podłóg mam vilede więc leciutko, ale okna też mam zakurzone zaciapane rączkami synka, szczególnie te od ogrodka, ale narazie nie ruszam.
 
Cześć, też poronilam w kwietniu. U mnie była tylko jedna miesiączka i znowu kolejna ciąża ale ja się cieszę że jestem kolejny raz w ciąży.
Czesc mamusie, melduje sie ja i moja blada kreska. W kwietniu straciłam upragniona ciążę, teraz - miesiąc za wcześnie - pojawiła się druga kreska. Cieszę się jak nie wiem i jednocześnie bardzo sie boję, żeby nie było powtórki. Jestem dopiero dwa dni po terminie miesiączki, więc wszystko może sie zdarzyć:(
 
reklama
Cześć, też poronilam w kwietniu. U mnie była tylko jedna miesiączka i znowu kolejna ciąża ale ja się cieszę że jestem kolejny raz w ciąży.
Po poronieniu jeat chyba najlatwiej zajsc w ciaze 😊 ja zachodzilam od razu jak tylko chcialam. A teraz po paru miesiacach dopiero moglam sie starac i pół roku się zeszło. Juz bylam sfrustrowana tym. I powiem wam juz stwierdzilam ze to ostatni cykl i zaczynam romalnie cieszyc sie z zycia. A tak przy staraniach przed miesiaczka sie juz uwazalo na siebie, z imprez nie korzystało sie tak jak powinno 🤷‍♀️. Troche szkoda bo lata lecą a w zyciu musza byc tez przyjemności 😜

Wlasnie od dwoch godzin mam metaliczny posmak w ustach 😬 i powiem wam ze przypomnialy mi sie ciążę z moimi dzieciakami. W kazdej mialam to samo😘
 
Do góry