reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Tak po poronieniu najlatwiej i szybko można zajść w ciążę
Po poronieniu jeat chyba najlatwiej zajsc w ciaze [emoji4] ja zachodzilam od razu jak tylko chcialam. A teraz po paru miesiacach dopiero moglam sie starac i pół roku się zeszło. Juz bylam sfrustrowana tym. I powiem wam juz stwierdzilam ze to ostatni cykl i zaczynam romalnie cieszyc sie z zycia. A tak przy staraniach przed miesiaczka sie juz uwazalo na siebie, z imprez nie korzystało sie tak jak powinno [emoji2368]. Troche szkoda bo lata lecą a w zyciu musza byc tez przyjemności [emoji12]

Wlasnie od dwoch godzin mam metaliczny posmak w ustach [emoji51] i powiem wam ze przypomnialy mi sie ciążę z moimi dzieciakami. W kazdej mialam to samo[emoji8]
 
Dziewczyny chciałabym dołączyć do was ale mam pewne obawy😔.Wczoraj był mój 4 tydz i 5 dzień beta może ponad 2000-2500 i lekarz nic nie widział powiedział że są trzy opcje albo beta spadła albo bliźniaki albo pozamaciczna .Dzisiaj moja beta to 2950 więc tylko przypuszczam ile mogło być wczoraj.Strasxmie się zamartwiam i mam najgorszy scenariusz w głowie .Wszyscy na tym etapie już mają pęcherzyki.
 
Dziewczyny chciałabym dołączyć do was ale mam pewne obawy😔.Wczoraj był mój 4 tydz i 5 dzień beta może ponad 2000-2500 i lekarz nic nie widział powiedział że są trzy opcje albo beta spadła albo bliźniaki albo pozamaciczna .Dzisiaj moja beta to 2950 więc tylko przypuszczam ile mogło być wczoraj.Strasxmie się zamartwiam i mam najgorszy scenariusz w głowie .Wszyscy na tym etapie już mają pęcherzyki.
Gdybym była na Twoim miejscu poszłabym skonsultować to z innym lekarzem. Ja w 5t5d mialam bete tylko 48. Ale to juz wiedzialam ze poroniłam.
 
Dzieki. Po tym moim poronieniu 2 lata temu chwilami panikuje. Dziś mdłości miałam tragiczne, dziś rano jak nigdy zjadłam jajecznicę z bekonem i cebulką i tosty, później ledwo żyłam, myślałam że wszystko zwrócę. Wczoraj miksy, ale nie to że celowo, poprostu taka mam silna potrzebe jedzenia. Mam nadzieję że będzie dobrze. Muszę więcej odpoczywać.moze w pon pójdę do pracy, żeby wypisać urlop.
Kochana
Dziewczyny chciałabym dołączyć do was ale mam pewne obawy😔.Wczoraj był mój 4 tydz i 5 dzień beta może ponad 2000-2500 i lekarz nic nie widział powiedział że są trzy opcje albo beta spadła albo bliźniaki albo pozamaciczna .Dzisiaj moja beta to 2950 więc tylko przypuszczam ile mogło być wczoraj.Strasxmie się zamartwiam i mam najgorszy scenariusz w głowie .Wszyscy na tym etapie już mają pęcherzyki.
Mi lekarz powiedzial ze bety 1000 cos by widzial 🤔 na ten tc faktycznie ze trochę mała. Ale kochana nie łam się, różne cuda juz czytalam 😁 w twojej sytuacji jednak w ppniedzialek bym radzila powtorzyc bete. Bedziesz miala czarno na bialym. Bo to nie wynik sie liczy tylko przyrost. Trzymam kciuki ✊i daj znac koniecznie
 
Cześć, też poronilam w kwietniu. U mnie była tylko jedna miesiączka i znowu kolejna ciąża ale ja się cieszę że jestem kolejny raz w ciąży.
Ja też się bardzo cieszę, oczywiście, to moje upragnione dziecko - po prostu tamto poronienie było czymś niespodziewanym, pierwsza ciążę z synem 10 lat temu miałam zupełnie bezproblemowa, takze nie spodziewałam się, że coś może pójść nie tak. Teraz jestem mądrzejsza o tę wiedzę, chociaż niekoniecznie wychodzi mi to na dobre
 
reklama
Dwa dni temu beta 9 , teraz tyle ... jest przyrost ? Co myślicie ? 😀
 

Załączniki

  • 98F2D136-D0A9-4294-BDBE-F26EFB1AE025.jpeg
    98F2D136-D0A9-4294-BDBE-F26EFB1AE025.jpeg
    26,7 KB · Wyświetleń: 73
Do góry