reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Czy tylko ja tak zle sie czuje juz mam dosyć 9 dzien od switu do nocy mdlisci okropne. Niemoge nic jesc nawet na smak wody do picia robi mi sie strasznie niedobrze :(
 
reklama
Czy tylko ja tak zle sie czuje juz mam dosyć 9 dzien od switu do nocy mdlisci okropne. Niemoge nic jesc nawet na smak wody do picia robi mi sie strasznie niedobrze :(
Powiem Ci dla pocieszenia że ja mam od 5 tc i są coraz większe. Kupiłam prenatal uno ale nie wiem czy będzie lepiej, dzisiaj pierwszy raz wzięłam, ginekolog mi je zapisał ma wyciąg z imbira.
 
Powiem Ci dla pocieszenia że ja mam od 5 tc i są coraz większe. Kupiłam prenatal uno ale nie wiem czy będzie lepiej, dzisiaj pierwszy raz wzięłam, ginekolog mi je zapisał ma wyciąg z imbira.
Ja biorę te same witaminy i faktycznie powoduja zmniejszenie nudności moze dlatego sa do wytrzymania 🤔
@Fenika29 moze spróbuj napar z imbiru, podobno pomaga
 
Dziewczyny które planują chodzić do dwóch lekarzy będziecie mieć 2 karty ciążowe czy jedną ?

Miałam dwie.

Powiem Ci dla pocieszenia że ja mam od 5 tc i są coraz większe. Kupiłam prenatal uno ale nie wiem czy będzie lepiej, dzisiaj pierwszy raz wzięłam, ginekolog mi je zapisał ma wyciąg z imbira.

Fenika29 trzymaj się. Oby szybko minęło.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, potrzebuje porady. Nie wiem czym mam już złagodzić ból sutek. Tak strasznie bolą mnie sutki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry