reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
@Julia1311 cześć i witaj ❤️ ja mdlosci mam mega a raz mniej raz wiecej, w ktorym tygodniu jestes?
Ja dzis rano niechcacy zostawiłam karte ciazy na blacie i mam do niej taka specjalna teczke i tam jest kobieta z duzym brzuchem 😅😅 i syn do mnie co to jest 😂 ja mowie ale co? A on ze pani z duzym brzychem i ze on wie co to znaczy ( myslalam ze on nie przywiazuje wagi do takich szczegółów) 😂😂 a ja mu ze to jest dla chorych na otyłość i nu zaczelam sciemniac troche 🤦‍♀️ nie chce oszukiwac ale wole tak i poczekac niz ich rozczarowac 😊
 
Hej dziewczyny ☺️ Nareszcie przyłączam się do was. Termin mam na 18.03 😍 Miałam wczoraj wizytę, ale jeszcze nic nie widać :( a to jest 5t+3d (dzisiaj). Betę we wtorek miałam 207,a w czwartek 360. Ginekolog powiedział że dopiero powyżej 1500 widać zarodek i mam przyjść za tydzień. Widzę, że nie tylko ja mam problem z plamieniem. U mnie się zaczęło kilka dni przed planowanym okresem i tak trwa do teraz. Jest tego bardzo mało, zazwyczaj rano na papierze zostaje taka jasno brązowa/różowa smuga. Dostałam duphaston, mam odpoczywać i muszę się uzbroić w cierpliwość. Miała któraś z was podobna sytuację?
 
Hej :)
U mnie tez termin wychodzi na marzec.😁
Ponad rok temu w marcu urodziłam synka, a teraz może czas na córeczkę?😃
A tak z innej strony czy któraś z was tez ma już takie okropne mdlosci? Ja już nie daje rady🤢
Gratuluję 😊 wczoraj odbierałam auto od mechanika i myślałam że nie dojadę pod blok co chwilę musiałam stawać 🤢
 
Slyszlalam że ten lek pomaga. Na szczęście ja nie mam mdłości i wymiotow.
Ps.
Miłego dnia wam życzę
Screenshot_20200718-102840_Samsung%20Internet~2.jpeg
 
Ostatnia edycja:
@Marvelka89 ja 7 tydzień😊a Ty?
Z tymi Mdłościami masakra..🤢 myślałam, ze przy drugiej ciąży będzie trochę lepiej ale jednak nie.
U mnie jest 5 tygodni skonczone a mdlosci mam juz od w sumie jak test zrobilam to sie powoli zaczynaly, mam za sobą 5 ciąż ta jest 6. Dwoje dzieciaczków i czekam na 3 😊 i nigdy nie mialam tak wczesnie mdlosci 🤮 i slabo mi sie dzis robi... Mam nadzieje ze szybko miną 😵
 
U mnie jest 5 tygodni skonczone a mdlosci mam juz od w sumie jak test zrobilam to sie powoli zaczynaly, mam za sobą 5 ciąż ta jest 6. Dwoje dzieciaczków i czekam na 3 😊 i nigdy nie mialam tak wczesnie mdlosci 🤮 i slabo mi sie dzis robi... Mam nadzieje ze szybko miną 😵
Niestety u mnie obie ciążę od 7 tyg wymioty do końca samego. Druga ciąża była cięższa pod tym względem bo były dni że nawet tabletek nie mogłam utrzymać 🤢ale mam nadzieję że teraz będzie lżej 😁
 
reklama
Jestes 9 dni po terminie miesiaczki? Dobrze odczytalam 🤷‍♀️ czyli wynika z tego ze jestes 5 tc 2 dni tak? Jezeli tak to jestes w 6 tygodniu ciazy. Wiec jezeli masz mozliwosc to idz wczwsniej do gina. Jezeli nie to może sprawdzic betę?
Tak zgadzało się , niestety wczoraj doszło do krwawienia i wyleciało coś ze mnie . Dziś byłam u gina poronienie samoistne
 
Do góry