reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Czy ktoras z was ma problem z zajadami ? jak cobie radzicie? czy masc cynkowa jest bezpieczna? zastanawiam sie nad dodatkowa suplementacja witaminy b2
Dziś już musimy usłyszeć serduszko. Czytam, że dziewczyny już miały w 6+3. Tak chyba w tym czasie się pojawia. Ostatnią miesiączkę miałam 10.06 i wyliczył poród na 14.03. No ja tez późno zabrałam się za ciążę bo mam lat 38 i złośliwi mówią trzeba było wcześniej pomyśleć to teraz nerwy są. Ludzie czasami powinni spotkać samych siebie.

Ja miałam okres 9.06, ale nie wiem jakie cykle więc ciężko określić czy nie było spóźnionej owulacji.
 
Dziewczyny ja mam pytanie trochę innej natury.
Jak już pisałam jestem w 3 ciąży. Mam 30 lat 5latka i 3latke w domu, parka:) Wierzcie mi, że boję poinformować się rodzinę o 3 ciąży. Póki co tylko mąż wie. Dlaczego się boję.... Babcia mojego męża gdy kiedyś wspominałam, że chciałabym trzecie dziecko zaczęła mnie wyzywać ze powinnam odpocząć że narażam organizm na przeciążenia i inne. Zbluzgala mnie po prostu. A druga kwestia to taka, że moja siostra, siostra męża i szwagierka mimo młodego wieku (26lat wszystkie) nie mogą zajść w ciążę i znam ich reakcje na ciąże innych dziewczyn nie z rodziny. Więc najnormalniej w świecie boję się powiedzieć. Nie chcę ukrywać ciąży nie wiadomo jak dlugo, chce nią się cieszyć również z członkami rodziny tylko jak skoro tu takie przypadki.... :(
Wiem co czujesz. U mnie początek 9 tygodnia i rodzina też jeszcze nie wie. Może dzisiaj powiemy ale boje się dziwnych komentarzy 😔
 
reklama
3,3 mm serduszko takie małe pikalo na tym usg... nie wiem naprawdę nie wiem już zgłupiałam...
Mysle ze wymiary maluszka sa idealne. Gdyby bylo cos nie tak to zapewnie bylo by o wiele mniejsze i raczej serduszka by nie bylo. Co do objawow ciazy to nie kazdy musi je miec. Ja np nigdy nie mialam nawet jednego. Jedynie to pobolewal mnie brzuch i piersi w czasie kiedy mialam miec okres. Okres nie nadszedl za to byla ciaza 😂
 
Do góry