reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Mój szef już wie, poszłam mu trochę na rękę bo wróciła z macierzyńskiego koleżanka na to co stanowisko co moje, której nie chciał dać podwyżki, a ona z kolei by wtedy nie została.

Tylko jestem wkurzona, ze zabrał kilka osób do swojego gabinetu i powiedział im ze jestem w ciąży.. Trochę się czuje jak *****.


Ja mam wizytę o 18:00 jutro :)

Dziewczyny, macie podważone temperatury? Mi się wydaje ze mam ciepłe czoło cały czas..
Ja tak zawsze w ciąży czuje się gorąca cała i w zimie zawsze rozpięta chodziłam bo mi poprostu ciepło było a mama moja zawsze kazała mi się ubierać żeby brzucha nie przeziębiła. Lekarz mi mówił że gorzej przegrzać więc się nie przejmowałam 😁
 
Ja po wizycie. Z usg wyszło 6+5, czyli 3 dni mniej niż z OM.

Fasolka się rozwija, serduszko bije jak trzeba ❤. Dostałam pakiet badań i za 2 tygodnie do sprawdzenia czy nie ma żadnych zmian.

Byłam u innego lekarza i jestem o wiele bardziej zadowolona z wizyty, więc chyba znalazłam swojego ginekologa na ciążę.
 
Ja po wizycie. Z usg wyszło 6+5, czyli 3 dni mniej niż z OM.

Fasolka się rozwija, serduszko bije jak trzeba ❤. Dostałam pakiet badań i za 2 tygodnie do sprawdzenia czy nie ma żadnych zmian.

Byłam u innego lekarza i jestem o wiele bardziej zadowolona z wizyty, więc chyba znalazłam swojego ginekologa na ciążę.
Gratulacje kochana, rośnijcie zdrowo ❤️
 
Mnie dzis z pracy przywieźli bo tak wymiotowalam i sie złe czułam, ze nie dałam rady dluzej siedzieć. Od czwartku zaczęły sie wymioty i to nie poranne tylko cały dzien mdlosci i wymioty :( poprzednie dwie ciaze miałam to samo i to nie do 2 trymestru tylko całe ;((( mam dosyc a to dopiero początek.. :( jutro nie ide do pracy, mam odpocząć, zreszta nie mam siły na nic 😭😭😭
 
Mój szef już wie, poszłam mu trochę na rękę bo wróciła z macierzyńskiego koleżanka na to co stanowisko co moje, której nie chciał dać podwyżki, a ona z kolei by wtedy nie została.

Tylko jestem wkurzona, ze zabrał kilka osób do swojego gabinetu i powiedział im ze jestem w ciąży.. Trochę się czuje jak *****.


Ja mam wizytę o 18:00 jutro :)

Dziewczyny, macie podważone temperatury? Mi się wydaje ze mam ciepłe czoło cały czas..
Też się zastanawiam, kiedy powiedzieć. Z jednej strony nie chciałabym zapeszać i już mówić, ale z drugiej chcę być fair wobec zespołu. A koleżanki z pokoju to w ogóle śledcze pełną gębą, więc pewnie same wyłapią 😉

Temperaturę mam podwyższoną - moja standardowa to ok 36.4 a teraz mam 36.9.
 
Mnie dzis z pracy przywieźli bo tak wymiotowalam i sie złe czułam, ze nie dałam rady dluzej siedzieć. Od czwartku zaczęły sie wymioty i to nie poranne tylko cały dzien mdlosci i wymioty :( poprzednie dwie ciaze miałam to samo i to nie do 2 trymestru tylko całe ;((( mam dosyc a to dopiero początek.. :( jutro nie ide do pracy, mam odpocząć, zreszta nie mam siły na nic 😭😭😭
Odpoczywaj kochana! ❤️
 
reklama
Do góry