reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
My po wizycie i trochę się zmartwilam nie ma jeszcze serduszka i boję się że się już nie pojawi ;( jest ciałko żółte i pęcherzyk
Kolejną wizyta 26.08 mam zrobić badania
..to będzie najdłuższy miesiąc ze wszystkich
 
Hej dziewczynki. Mam pytanie, według aplikacji dziś 5+5. Pierwsza wizytę u ginekologa mam w przyszły czwartek tj 06.08.
Ostatnia moja beta była 22.07 w dzień terminu @ i wynik był 486,9, po 48 h przyrost 260% wynik 1777,0.

Czy mam zrobić bete i jej przyrost po 48h przed wizyta do ginekologa ? Lekko ustały objawy ciążowe, nie wiem czy jest powod do niepokoju, jestem po jednej biochemicznej. Czy wystarczy ginekologowi ta beta sprzed prawie 2 tyg. Wczoraj badałam tylko tsh i progesteron
 
Mnie tez z córka mdliło tak jak teraz, z synem za to wcale nie przypominam sobie 😜 a zgage to ja mialam ale w zaawansowanej ciazy a nie w 2 miesiacu 🥴 a dzis w nocy syrasznie pieklo...
ja w drugim miałam taką zgagę i do końca ciąży. Raz zwymiotowałam bo już nie mogłam. Dla mnie mdłości to było nic ale zgaga masakra. Lekarz pozwolił mi r..ie brać. To wtedy pomagało.
 
Cześć dziewczyny😁 Ja powolutku szykuję się do lekarza, mam nadzieję, że wszystko jest ok i będzie prowadzić moją ciążę. Jedyne czego się obawiam to to, że jeszcze jest za wcześnie na jakieś badania🤔🤔 Bo to dopiero 5 tc.
ja też mam 5 tydzień i czekam jeszcze. Mam do lekarza 60km - Lublin. Zanim poroniłam pojechałam do niego w 6 tygodniu. Kazał mi przyjechać za 2 tygodnie na usg a za kolejne dwa na normalną wizytę. Dodam że przyjmuje tylko prywatnie to mi się to nie kalkuluje. Pojadę jak skończę 8 tydzień i na jednej wizycie załatwię usg i wizytę.
 
ja też mam 5 tydzień i czekam jeszcze. Mam do lekarza 60km - Lublin. Zanim poroniłam pojechałam do niego w 6 tygodniu. Kazał mi przyjechać za 2 tygodnie na usg a za kolejne dwa na normalną wizytę. Dodam że przyjmuje tylko prywatnie to mi się to nie kalkuluje. Pojadę jak skończę 8 tydzień i na jednej wizycie załatwię usg i wizytę.
Do jakiego lekarza w Lublinie chodzisz?
 
Witajcie dziewczyny. ja tez z terminem na marzec, wstępnie 24.03.
Z racji ze mieszkam w Norwegii to nie zatwierdza mi ciąży przed 12 tyg. Boje się gdyż syn urodził się z choroba przewlekła i mam stresa żeby było dobrze teraz z dzidzia. Wybieram się do lekarza w poniedziałek i zobaczymy co mi powie 🤔
Pozdrawiam Was serdecznie
 
reklama
Do góry