reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Jednak to prawda że z rodziną to najlepiej wychodzi się na zdjęciach i to najlepiej stanąć tak żeby dało się wyciąć. Powiem że bardzo to przykre co piszecie 😔 u nas drugie dziecko i moja mama bardzo się ucieszyła i teście, oraz rodzeństwo jak i szwagierka, gorzej z moim tata ale to specyficzny człowiek więc nim się nie przejmuje 😂
Nie mogę się doczekać czwartku bo mam wizytę, ciekawe czy jest wszystko Oki 🤔 mam taką nadzieję.
Napewno wszystko będzie dobrze 😁 Do niektórych rzeczy trzeba się przyzwyczaić ale ja wychodzę z założenia że jak chcą to nie zabronię ani odwiedzin ani nic wkoncu to rodzina a zrobią jak chcą 🤷 Ja nikomu nie wróg
 
Szczerze to nie mam ochoty nikomu mówić. A na razie się nikt nie domyśla, bo do pracy chodzę.
U nas wiedza 2 moje przyjaciółki..1 bo już wie że jak będzie ok to będzie chrzestna A 2 wpadla na weekend z winkiem no i się wydało :D
Jak się czujecie ? Jak wasze 9te tygodnie ? Wiem, że słabe szanse -ale jutro mam lekarza. Tak bardzo chciałabym wiedzieć kto mieszka w brzuszku . Tyle ładnych ubranek widzę ;)
Boże ja bym tak chciała wiedzieć :) co prawda planujemy jeszcze jedno dziecko więc jeśli będzie teraz IGNAS to będziemy się cieszyć tak samo jak z obu synkow :) ale ciekawość to jednak bierze górę
W sumie u mnie pewnie też będzie taki komentarz bo miałam do pracy wrócić
U mnie durne komentarze że tyle szkół skończyłam A w domu siedzę zamiast kariere robić itp itd wgl moi rodzice widzieli mnie jako samotna osobę pracującą za granicą... szkoda słów.. nie mam z nimi kontaktu od stycznia i lepiej żeby tak zostało.. uważam że przyczynili się do rozpadu rodzin 3 mojego rodzeństwa więc uwierzcie że wolę się trzymać z daleka tym bardziej że się już zaczynali mieszać...

Teściowa ucieszy się ogromnie jej radość będzie chyba większą niż nasza... A jakby była dziewczynka to wpadnie w szał zakupów.. sama ma 5 dzieci w tym 1 córkę- chlopczyce...teraz ma 3 wnukow i czeka na wnusie ale nawet jeśli będzie chłopiec będzie skakać z radości :)
 
Chrzciny planują na koniec sierpnia ale wiem że nie będziemy zaproszeni. Więc nawet się nie nastawiam. Przyzwyczaiłam się, że ona zawsze coś odstawi. Stara baba, a głupia jak małolata.
U mnie w sumie też stara😁 i też pstro w głowie. Zawsze ma pretensje do mojego męża o wszystko i nawet na chrzcinach się z nim nie przywitała 🤦 ja wszystko rozumiem ale jak nie na ochoty na rozmowę z kimś to po co zaprasza. Mój to tak się trochę nawet zasmucił bo przy dziewczynach moich wszystko cacy a jak on podszedł to ani nie ani be.
 
Ostatnia edycja:
U nas wiedza 2 moje przyjaciółki..1 bo już wie że jak będzie ok to będzie chrzestna A 2 wpadla na weekend z winkiem no i się wydało :DBoże ja bym tak chciała wiedzieć :) co prawda planujemy jeszcze jedno dziecko więc jeśli będzie teraz IGNAS to będziemy się cieszyć tak samo jak z obu synkow :) ale ciekawość to jednak bierze górę U mnie durne komentarze że tyle szkół skończyłam A w domu siedzę zamiast kariere robić itp itd wgl moi rodzice widzieli mnie jako samotna osobę pracującą za granicą... szkoda słów.. nie mam z nimi kontaktu od stycznia i lepiej żeby tak zostało.. uważam że przyczynili się do rozpadu rodzin 3 mojego rodzeństwa więc uwierzcie że wolę się trzymać z daleka tym bardziej że się już zaczynali mieszać...

Teściowa ucieszy się ogromnie jej radość będzie chyba większą niż nasza... A jakby była dziewczynka to wpadnie w szał zakupów.. sama ma 5 dzieci w tym 1 córkę- chlopczyce...teraz ma 3 wnukow i czeka na wnusie ale nawet jeśli będzie chłopiec będzie skakać z radości :)
Oczywiście że trzeba się cieszyć z dziecka bo dziecko to takie ogromne szczęście i w tych czasach nie każda z nas tego doświadczyć więc każde jest cudem😊 A jeśli chodzi o toksyczną rodzinę to też się nie widuje chyba ze muszę np jakąś rodzinna uroczystość tak to unikam bo szkoda moich nerwów
 
reklama
Do góry