reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Przyjął mnie na oddziale niestety spieszy się na nagle cc... wiem tyle że nie ma krwiaka ale nie zdążył zrobić pomiarów zadnych nakazał leżeć nie denerwować się (przyznaje ostatni tydzień ciągły bieg i trochę noszenia) dostałam duphaston i za 2 tyg wizyta...
Musisz się oszczędzać , ja dlatego odpuściłam z tym biegiem podczas kieratu codzienności i się uspokoiło , w sb pierwszy raz olałam podłogi i ich mycie , zrobił mąż 🤣
 
reklama
Dziewczyny macie czasem bóle podbrzusza ? Ja mam takie klucjace następują nagle i znikają.

Ja miałam takie od początku, szczególnie jak za szybko się rozciągnęłam albo wstałam, czasami jak czułam się zmęczona chodzeniem. Na razie było wszystko dobrze i nie zwiastowało to niczego złego. Z tym że te moje bóle to takie chwilowe i przechodzą.
 
Dziewczyny co do bóli, to myślę ze ból bólowi nie rowny. Jezeli nie jest ciągły i bardzo nieprzyjemny to chyba nic zlego. Mnie tez co jakis czas boli wczoraj wieczorem np wzięłam No spe i przeszlo. Jezeli ból by się nasilał lub towarzyszyły nu plamienia ktorych wczesniej nie miałyście to jest to niepokojace. Pobolewanie podbrzusza w ciazy jest chyba czyms normalnym, tylko takie przy ktorych normalbie mozna funkcjonowac i ktory nie trwa za dlugo. Takze spokojnie 😊
 
Dziewczyny co do bóli, to myślę ze ból bólowi nie rowny. Jezeli nie jest ciągły i bardzo nieprzyjemny to chyba nic zlego. Mnie tez co jakis czas boli wczoraj wieczorem np wzięłam No spe i przeszlo. Jezeli ból by się nasilał lub towarzyszyły nu plamienia ktorych wczesniej nie miałyście to jest to niepokojace. Pobolewanie podbrzusza w ciazy jest chyba czyms normalnym, tylko takie przy ktorych normalbie mozna funkcjonowac i ktory nie trwa za dlugo. Takze spokojnie 😊


Ja na początku ciąży, przez pierwsze 2 czy 3 tygodnie miałam nawet bóle podobne do menstruacyjnych które trwały dłuższy czas. Raz bolało mocniej, raz był to tylko dyskomfort ale póki co nie bylo to nic zagrażającego ciąży. Od jakichś 2 tygodni miewam bardzo rzadkie bóle na zasadzie "ciągniecia". Więc może to po prostu kwestia tego że macica musi się dostosować do zmieniającej się sytuacji
 
reklama
Ja na początku ciąży, przez pierwsze 2 czy 3 tygodnie miałam nawet bóle podobne do menstruacyjnych które trwały dłuższy czas. Raz bolało mocniej, raz był to tylko dyskomfort ale póki co nie bylo to nic zagrażającego ciąży. Od jakichś 2 tygodni miewam bardzo rzadkie bóle na zasadzie "ciągniecia". Więc może to po prostu kwestia tego że macica musi się dostosować do zmieniającej się sytuacji
Tak te bóle podobne do menstruacyjnych na poczatku to norma u kazdej chyba wystepuja 😊 Pamietam ze z corka w ciazy gdzies w 6 czy 7 mialam regularne co wieczor takie przypominajace skurcze ale delikatne. Bralam No spe i przechodziło i tak do terminu wytrzymalam.
 
Do góry