reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Powiem.wam słuchajcie swoich intuicji.. lekarz robiąc usg powiedział że nic nie pokojacego nie widzi ale też że nie ufa temu sprzętu że szpitala i że wolał by mnie widzieć u siebie..na początku myślałam że skoro jest ok to po co..Ale nie dawało mi to spokoju gdzieś mówiłam sobie "A co jeśli ka rację i nie widzi wszystkiego, a jak coś się stanie to sobie nie wybacze" i te jego słowa że wolałaby mnie zobaczyć u siebie...wiec pojechałam do jego gabinetu i co ?? I dzidzia ma 9 mm A obok krwiak na 11mm...świat się posypał leki leżenie i strach ogromny strach
O kurcze u mnie niby wykluczył krwiaka ale pytał czy dalej mnie wymioty męczą i wtedy właśnie wykluczył tego krwiaka. Nie wiem czy ma to coś wspólnego ale mnie to zdziwiło
 
Dziewczyny, czy ktoras w podobnym tygodniu 7+2 tez ciagle nie ma żadnych objawow ciazy? Niby wszystko jest OK ale trochę mnie to stresuje...
Drugie pytanie to czy 7+2 to 7 tydz ciazy czy 8?? Pytanie byc moze głupie ale juz zwariowałam i sama nie wiem...
 
Dziewczyny, czy ktoras w podobnym tygodniu 7+2 tez ciagle nie ma żadnych objawow ciazy? Niby wszystko jest OK ale trochę mnie to stresuje...
Drugie pytanie to czy 7+2 to 7 tydz ciazy czy 8?? Pytanie byc moze głupie ale juz zwariowałam i sama nie wiem...
Ja w 9 tyg i zero objawów . Więc luzik :) Z fasolą wszystko dobrze :)
 
reklama
Do góry