reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, stosujecie juz cos do smarowania brzucha, piersi? Wiem, ze jeśli coś ma się pojawić to się pojawi bo to genetyczne ale ja ogolnie słabo nawilżam ciało i chciałabym to zmienić. Polecacie cos?
Ja smarowałam jak głupia całą ciążę i pod koniec tak popękałam że szok.mam taki pocięty brzuch normalnie i oliwki i masła do ciała i peelingi nawilżające i dupa. Ale w drugiej smarowałam sporadycznie za to ręce mi strasznie pękały miałam takie rany że jak kąpałam córkę to z bólu mi łzy leciały. Taka egzema mi wyszła nie wiadomo z czego
 
Ja smarowałam jak głupia całą ciążę i pod koniec tak popękałam że szok.mam taki pocięty brzuch normalnie i oliwki i masła do ciała i peelingi nawilżające i dupa. Ale w drugiej smarowałam sporadycznie za to ręce mi strasznie pękały miałam takie rany że jak kąpałam córkę to z bólu mi łzy leciały. Taka egzema mi wyszła nie wiadomo z czego

Mozliwe że to genetyczne. Ja smarowałam się w ciązy mustellą (dwie ciąże) i nie mam rozstępów. Ciekawe co będzie teraz.
 
reklama
Czy wasze starszaki też się tak ze sobą kłócą? Mam wrażenie, że jeszcze trochę i zwariuję. Ciągle wrzaski i kłótnie. Jak dojdzie trzecie to nie mam pojęcia jak to udźwignę. Od tego siedzenia w domu przez zamknięte szkoły i przedszkola idzie dostać fisia. O przekorny losie
Mieliśmy tak samo i zaczęliśmy szukać jakiś pomocy :) Uratowało nas odkrycie w postaci klocków drewnianych, wszystkie takie same, nie ma kłótni a bawią się całymi godzinami.
Mamy klocki Linden.
Pozdrawiam :)
 
Do góry