reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
no dokładnie bo najlepiej kazania prawic albo gadac ze ciaza to nie choroba. Moj maz w poprzedniej i w tej ciazy porównuje to jak sie czuje i wymiotuje do osoby ktora przechodzi chemioterapię. Wiadomo ze to co innego ale naprawde ja sie czuje w większości czasu jak zdjęta z krzyża.. dzisiaj tez wlasnie kończę prace i jade sie polozyc bo mnie cały dzien ten brzuch boli a do tego wymiotuje co troche i serio nie mam totalnie na nic mocy. Ale powie Ci potem taka jedna z druga ze nie dbałaś o siebie w ciazy albo złe jadlas i dlatego dziecko za małe 🙈
Tez mialam takie teksty corka 2800 w terminie a syn 3200, a ja przytylam 30. Terqz tez takie szczuplaki sa a jedza normalnie czasami musze ich prosic. Ale jak znowu ich cos wezmie to za trzech jedza. I mama zawsze ze oni tacy chudzi wez ich tam dokarmiaj 🤦‍♀️ ale jedza tak jak ja jak bylam w ich wieku. Pozniej mi sie smaki zmienily i zaczelam tyc 😂 i oni tez tak beda mieli napewno a zdrowe nie choruja takze nie jest zle
 
no dokładnie bo najlepiej kazania prawic albo gadac ze ciaza to nie choroba. Moj maz w poprzedniej i w tej ciazy porównuje to jak sie czuje i wymiotuje do osoby ktora przechodzi chemioterapię. Wiadomo ze to co innego ale naprawde ja sie czuje w większości czasu jak zdjęta z krzyża.. dzisiaj tez wlasnie kończę prace i jade sie polozyc bo mnie cały dzien ten brzuch boli a do tego wymiotuje co troche i serio nie mam totalnie na nic mocy. Ale powie Ci potem taka jedna z druga ze nie dbałaś o siebie w ciazy albo złe jadlas i dlatego dziecko za małe 🙈
Dokładnie. Ja wychodzę z założenia że lepiej nie oceniać bo naprawdę nie wiadomo z czym się człowiek zmaga na co dzień. Można tylko komuś przykrość zrobić.
 
Tez mialam takie teksty corka 2800 w terminie a syn 3200, a ja przytylam 30. Terqz tez takie szczuplaki sa a jedza normalnie czasami musze ich prosic. Ale jak znowu ich cos wezmie to za trzech jedza. I mama zawsze ze oni tacy chudzi wez ich tam dokarmiaj 🤦‍♀️ ale jedza tak jak ja jak bylam w ich wieku. Pozniej mi sie smaki zmienily i zaczelam tyc 😂 i oni tez tak beda mieli napewno a zdrowe nie choruja takze nie jest zle
U mnie też tak. Raz jedzą jakby jedzenia nie widziały tydz a raz żywią się powietrzem. Też mam chuderlaki i mamuśka moja że tylko żebra im widać a sama pamiętam jak wyglądałam więc one inaczej nie będą wyglądać 🤷 A najlepsze to jak moja mama starszej próbuje wszystko wepchać. To jak zupy nie zje do końca to jajko mówi że jej usmaży jak nie zje drugiego to kanapki jej każe robić 🤦 Nie ma ochoty to niech nie je wtedy wiem że mi kolację całą zje bo zgłodnieje
 
Dziewczyny gdzie głowa a gdzie reszta ;D ? Niż z tego nie widzę
 

Załączniki

  • 971195EC-BAB0-4D41-97CE-00826E3FADE9.png
    971195EC-BAB0-4D41-97CE-00826E3FADE9.png
    368,3 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Do góry