reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

U mnie też tak. Raz jedzą jakby jedzenia nie widziały tydz a raz żywią się powietrzem. Też mam chuderlaki i mamuśka moja że tylko żebra im widać a sama pamiętam jak wyglądałam więc one inaczej nie będą wyglądać 🤷 A najlepsze to jak moja mama starszej próbuje wszystko wepchać. To jak zupy nie zje do końca to jajko mówi że jej usmaży jak nie zje drugiego to kanapki jej każe robić 🤦 Nie ma ochoty to niech nie je wtedy wiem że mi kolację całą zje bo zgłodnieje
Ja pamietam jak ze mną mama poszła do lekarza ze taka chuda jestem , i pamietam słowa lekarza ze jezeli nie choruje, mam siłę biegać, i mam swoje ulubione danie to nic mi nie jest i tego sie trzymam 😜
 
reklama
Hej ;) jak to jest z opryszczka w ciazy ? Nie wiem czy mi się nie robi .... 🤯 czy jest groźna? Mialam już dużo razy w życiu .
 
Hej ;) jak to jest z opryszczka w ciazy ? Nie wiem czy mi się nie robi .... 🤯 czy jest groźna? Mialam już dużo razy w życiu .
Czytałam ze jeśli jest to „setna” opryszczka w życiu to nic złego się nie dzieje. Groźne jest przechodzenie opryszczki w ciąży po raz pierwszy i oczywiście opryszczka miejsc intymnych.
Wyskoczyła mi pare dni temu, tez spanikowałam i przeczytałam milion artykułów na ten temat :) mamaginekolog tez o tym pisała. Wiec spokojnie :) u mnie poszły w ruch plasterki żeby nic nie przenosić zwłaszcza przez te maseczki... 3 dni i po sprawie :)
 
reklama
Do góry