reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny!

Mam 11 tydzień (10 tydzień + 4 dzień) i póki co prócz powiększonych piersi i braku okresu nie mam żadnych objawów. Nic mnie nie boli, nie mam mdłości, nie jestem jakoś bardziej zmęczona... niby to dobrze, ale trochę się martwię, że nic nie "czuje" :O
Wyniki badań mam ok, muszę tylko uzupełniać żelazo,USG prenatalne i testy PAPPA na 28.08. zaplanowane.
Przeszłam jedno zapalenie pęcherza, nie mam cukrzycy, biorę witaminy i kwas foliowy.
No i na wadze +2kg.

A przez to, że nie mam mdłości czy innych ciążowych dolegliwości to jakoś nie czuję, że rośnie we mnie mały człowiek. Nie wiem, dziwnie się z tym czuje.
Mam podobnie -a 9 tydz ;)
 
reklama
Lekarz powiedział , ze spróbują tabletka ... Jak nie pójdzie to abrazja ( łyżeczkowanie )
Dziewczyny powiedzcie czy przez nadzerke mogło dojść do zatrzymania dziecka ?
 
Do góry