reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
U mnie dzisiaj byłaby miesiączka i tak boli całe podbrzusze jakbym miała dostać. Ciągnie w pachwinach, czasami taki nagły klujacy ból ale lekarz powiedział że to normalne. Nie mam żadnych plamien ale niepokoi mnie już ten ból. Chyba jutro zadzwonię do lekarza.

Ja miałam bardzo podobnie. W dniu spodziewanej miesiączki od samego rana dokuczał mi ciągnący ból w pachwinach i takie nagłe, kłujące, trwające kilka sekund bóle, szczególnie przy zmianie pozycji czy kichaniu.
 
Tyle z nas juz sie tutaj pożegnało,że aż mi się plakac chce i zaczynam bać się juz naprawde [emoji22]
No ja to już całkiem się boje bo u Asiorka było wszystko ok i tak.nagle ;(
Właśnie miałam to samo napisać. Miałam dzisiaj dać spokój sobie z forum a teraz mam takie bóle jak na @ i aż mnie skręca [emoji17]i już nie wiem co myśleć bo wizytę mam za miesiąc przez tego wirusa
Nawet nie strasz bo jesteś taka.moja iskierka... Może inny lekarz?
 
Tez jestem zdziwiona ... wszystko było dobrze .. a tu nagle silne skurcze , zero krwawień .. wolałabym mieć to już za sobą , świadomość ze dziecko zatrzymało się tydzień temu mnie załamuje . Ostatnia ciąże tez straciłam w 8tc .... to już drugie poronienie ... 😢 ciekawe co mogło mieć na to wpływ
 
Tez wlasnie chcialam napisac ze zabieg jest dobrym wyjsciem, raz dwa i po bolu 😪 jezeli mozna tak powiedziec... U mnie na szczescie lekarz nie bawil sie w tabletki, po nich i tak czesto trzeba robic zabieg..
Też chciałam to napisać- jeśli da rade- poproś od razu o zabieg. Rok temu pamiętam lekarz dał mi skierowanie na zabieg- a ja prosiłam znajomą lekarke o tabsy. . Powiedziała, że jeśli chce myśleć o dzieciach to mi odradza. Mam niedoczynność tarczycy, taka tabletka to hormony. Rozwala system jeszcze bardziej:(
 
Tez jestem zdziwiona ... wszystko było dobrze .. a tu nagle silne skurcze , zero krwawień .. wolałabym mieć to już za sobą , świadomość ze dziecko zatrzymało się tydzień temu mnie załamuje . Ostatnia ciąże tez straciłam w 8tc .... to już drugie poronienie ... 😢 ciekawe co mogło mieć na to wpływ
Jejku tak mi przykro 😔 trzymaj się.
 
Tez jestem zdziwiona ... wszystko było dobrze .. a tu nagle silne skurcze , zero krwawień .. wolałabym mieć to już za sobą , świadomość ze dziecko zatrzymało się tydzień temu mnie załamuje . Ostatnia ciąże tez straciłam w 8tc .... to już drugie poronienie ... 😢 ciekawe co mogło mieć na to wpływ
Kochana a jak sie czulas ostatni tydzien? Ja pamietam jak dzis ze w 7tc nagle wszystkie objawy minely mdlosci, ból piersi i mialam tyle werwy jak normalnie przed ciaza. . I pamietam ze do przyjaciolki mowilam ze czuje sie fantastycznie 😪 tak było a tydzien pozniej zaczęłam krwawic i mialam wlasnie silne skurcze.

Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale z doswiadczenia, z opowiadan i z roznych źródeł wiem ze 1 trymestr w 99 % daje w kość kobiecie. Naprawde 1 na 100 ciezarnych do 12 tc czuje sie swietnie. Podobno 2 trymestr to jest czas kiedy kobieta czuje sie dobrze w ciąży i może sie nia cieszyć dopiero. Ja np jak sie chwilę czuje lepiej to zaraz czarne mysli ale na szczescie wraca te zle samopoczucie.

Dlatego tak dopytuję bo chcę sie upewnic czy faktycznie tak jest...
 
Ostatnia edycja:
Kochana a jak sie czulas ostatni tydzien? Ja pamietam jak dzis ze w 7tc nagle wszystkie objawy minely mdlosci, ból piersi i mialam tyle werwy jak normalnie przed ciaza. . I pamietam ze do przyjaciolki mowilam ze czuje sie fantastycznie 😪 tak było a tydzien pozniej zaczęłam krwawic i mialam wlasnie silne skurcze.

Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale z doswiadczenia, z opowiadan i z roznych źródeł wiem ze 1 trymestr w 99 % daje w kość kobiecie. Naprawde 1 na 100 ciezarnych do 12 tc czuje sie swietnie. Podobno 2 trymestr to jest czas kiedy kobieta czuje sie dobrze w ciąży i może sie nia cieszyć dopiero. Ja np jak sie chwilę czuje lepiej to zaraz czarne mysli ale na szczescie wraca te zle samopoczucie.

Dlatego tak dopytuję bo chcę sie upewnic czy faktycznie tak jest...
Ból piersi nadal , senność a tak to nic więcej ( tak samo miałam w ciąży z córeczka ) myślałam ze wszystko jest ok . Tylko te silne skurcze macicy ( jak porodowe ) mnie zaniepokoiły o pojechałam sprawdzić ...
Niestety akcji serca nie dało się uchwycić .
według lekarza dziecko zatrzymało się tydzień temu . W ubiegły poniedziałek byłam u ginekologa serduszko biło 121 uderzeń , coś się zastanawiałam już wtedy czy to
Aby nie za mało ? W ciąży z córeczka miałam 171 w tym samym tygodniu specjalnie patrzyłam na stare usg , ( czułam w duchu , ze coś może być nie tak ) 😢😢😢
 
reklama
No ja to już całkiem się boje bo u Asiorka było wszystko ok i tak.nagle ;( Nawet nie strasz bo jesteś taka.moja iskierka... Może inny lekarz?
Aaa nie będę nawet myśleć narazie bo się tylko będę nakręcać niepotrzebnie. Niby trzecia ciąża a czytając tutaj historię różnych poronień to mam taki mętlik i sobie sama wyszukuję 🤦
 
Do góry