reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Kochane podczytuje was ale czasu i sil brak na pisanie mam nadzieje ze zaczne czesciej tu pisac.
Przykro mi z powodu waszych strat sama jestem po poronieniu wiec wiem jak to boli. Teraz mija 12 tydzien i jestem po prenatalnych. Maluszek sliczny zdrowy i prawdopodobnie chlopak 😊😊😊😊 po cichutku na to liczymy chodz bardziej moj M mamy 2 corki wiec chcialby synka bo to ostatni brzdac. Ale grunt ze zdrowe :)
Umnie mdlosci od poczatku 5 tyg aly czas mecza okropne to jest 🙄🙄 pozeram mnostwo kiszonych ogorkow i kapusty 🤣🤣🤣 masakra
Nastepne usg mam 25 w moje urodziny i mam nadzieje ze juz tam cos dojrzymy hehe
 
Kochane podczytuje was ale czasu i sil brak na pisanie mam nadzieje ze zaczne czesciej tu pisac.
Przykro mi z powodu waszych strat sama jestem po poronieniu wiec wiem jak to boli. Teraz mija 12 tydzien i jestem po prenatalnych. Maluszek sliczny zdrowy i prawdopodobnie chlopak 😊😊😊😊 po cichutku na to liczymy chodz bardziej moj M mamy 2 corki wiec chcialby synka bo to ostatni brzdac. Ale grunt ze zdrowe :)
Umnie mdlosci od poczatku 5 tyg aly czas mecza okropne to jest 🙄🙄 pozeram mnostwo kiszonych ogorkow i kapusty 🤣🤣🤣 masakra
Nastepne usg mam 25 w moje urodziny i mam nadzieje ze juz tam cos dojrzymy hehe
Witaj. U mnie podobnie, 2 dziewczynki i teraz po cichu liczę, że będzie chłopczyk 🙂 Prenatalne mam pod koniec sierpnia, więc może już coś będzie wiadomo. A jaka jest u Ciebie różnica wieku między dziećmi?
Jeśli chodzi o samopoczucie to u mnie coraz lepiej. Mdłości znacznie mniejsze. Przez to wpadłam ostatnio w szał gotowania i pieczenia. Mój mąż był pod wrażeniem że tyle zdołałam przygotować, ale tak jakoś samo się robiło 😄 Dziś mieliśmy gości i też wszystko zachwalali. Jak tak dalej pójdzie to w tej ciąży zostanę master chefem 😁
 
Podobno już w 10 tygodniu ryzyko zmniejsza się wiec ja zaczynam się uspokajać i nie biorę wogole pod uwagę że coś może pójść nie tak. A te objawy dodatkowo utwierdzają mnie w przekonaniu że jestem w ciazy i wszystko jest ok. Tydzień temu miałam usg pani dała mi zdjęcie mojej fasolki i jak na nią spojrzę to wiem ze musi być dobrze.😍 Chociaż wiadomo ze teraz to dopiero zaczyna się stres i obawy które będą z nami aż do 18 stych urodzin jak nie dalej heh
Mam dokładnie tak samo :)
 
Witam was mamusie i te oczekujące po raz pierwszy i te które pożegnały swoje aniołki! Niesmialo chciałabym do was dołączyć, aktualnie 10 tc, ale boje się być pozytywnie nastawiona bo już zdążyłam leżeć w szpitalu z poronieniem zagrażającym, ale jakoś tam przeszło po duphastonie i luteinę, teraz jest ok ale wiadomo coś tam zaboli i od razu strach. Pisze do was z pytaniem czy któraś z was zdarzyła już tak wcześnie brać antybiotyk? Leczyłam wszystkie zęby przed ciążą ale teraz jest tragedia, boje się że jak tak dalej pójdzie to zostanę bez zębów... Odezwał się stary leczony ząb, poszłam z bólem pani dentystka rozwiercila powiedziała że to zgorzel i natychmiast do wyrwania ale ona się boi w ciąży. Byłam u innej to zdziwiona powiedziała że zgorzel się leczy i dala jakiś tam lek do zęba i niby trochę przeszło, ale już mam wrażenie że mnie boli cała twarz, wszystkie zęby. Nie można zrobić RTG żeby zobaczyć czy nie ma zapalenia okostnej, nie można kanałowo dobrze wyleczyć zęba bez RTG, można to przeciągnąć jakoś do porodu, nie boje się bólu wytrzymam wszystko ale boje się że zrobi się jakiś stan zapalny i to zaszkodzi dziecku.. chyba za dużo siedzę i czytam i różnych powikłaniach. Czy któraś z was miała leczone żeby w ciąży, lub przyjmowała antybiotyki? Jak to wygląda w praktyce? Bardzo was pozdrawiam, przesledzialam cały wątek i jesteście wspaniałe!
Witamy Cię Kochana 😁 u mnie podobnie 10t i 4d...Moja siostra jest w 14 tygodniu ciąży i leczy zęby aktualnie kanałowo też ma zęba do wyrwania i to 8kę ale od razu Jej powiedziała dentystka że wyrywać zęby można w || trymestrze najlepiej w połowie a co do antybiotyków to niestety nie wiem nie pomogę 😏
 
Witaj. U mnie podobnie, 2 dziewczynki i teraz po cichu liczę, że będzie chłopczyk 🙂 Prenatalne mam pod koniec sierpnia, więc może już coś będzie wiadomo. A jaka jest u Ciebie różnica wieku między dziećmi?
Jeśli chodzi o samopoczucie to u mnie coraz lepiej. Mdłości znacznie mniejsze. Przez to wpadłam ostatnio w szał gotowania i pieczenia. Mój mąż był pod wrażeniem że tyle zdołałam przygotować, ale tak jakoś samo się robiło 😄 Dziś mieliśmy gości i też wszystko zachwalali. Jak tak dalej pójdzie to w tej ciąży zostanę master chefem 😁

Umnie roznica miedzy corkami to 11 lat :)
Najstarsza ma teraz 13.5 lat a mlodsza 2.5 :) takze dosc spora roznica. O mlodsza staralismy sie 5 lat bo moj maz po bialaczce jest wiec ta kolejna ciaza to nastepny maly cud 😊😊😍😍😍
 
reklama
U mnie też w tym samym czasie w sumie to licząc od jutra to 10 dni do badań.
Czyli w środę masz 26?? Ja wtedy mam wizytę chociaż nie wiem czy nie pójdę wcześniej

Ja mam 2 chłopców z różnica 2.5 roku. Teraz jeśli będzie ok to będzie różnica 21msc.. wszyscy myślą że nadal planujemy i życza nam corci ale teraz tylko chce żeby było ok płeć mi obojętna...
Już mam czarne myśli bo mój apetyt z 110% spadł do -10%... przestały wychodzić Pryszcze ( przed ciąża ich nie miałam) i juz się boje że to zły obajw....jeszcze dziś jajniki kluja ;(
 
Do góry