reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej ja mam problem ,jak aplikowalam wczoraj luteine to zauważyłam że mam nisko szyjkę macicy dzisiaj rano to samo ,to jest powód do niepokoju ? Bardzo łatwo ją wyczuwam palcem. Jutro niby wizyta Ale ktoś coś może wie na ten temat
Nie znam się jak aplikuje luteinę jakoś nie zwracam na to uwagi ale spokojnie jutro wizytę masz więc śmiało zapytaj
 
reklama
Ja chyba skapituluje bo dwie dziewczyny to w sumie ja wybrałam [emoji1] no chyba że mnie wkurzy na końcówce to się upre na tą Oktawie [emoji23] i znowu rodzina będzie grymasić co to za imię itd. Ja widzę że większość z nas daje oryginalne imiona i nie idzie za modą [emoji1] u was też były podobne reakcje na imiona?
U mnie tylko moja mama miała aluzje do Bartosza A tak to nikt nic nie mówił tyle że u nas takie zwykle imiona...
 
Ja chcialam dać synkowi Alex ale raz dwa mnie od tego odwiedli 😅 Mama mi włączyła film "komisarz Alex" czy jakos tak i mi sie odechciało.
Ogolnie na chlopca podoba mi sie Aleksander a na dziewczynke Nikola Kornelia ale moje znajome maja tak nazwane dzieci i nie chce poprostu zeby cis gadaly. A wiadomo jacy ludzie sa dlatego bede szukala takich gdzie nikt w okolicy tu nie ma 😊
 
Ja uparłam się na imię na K bo oboje z mezem takie mamy i póki co padło na Klarę i Kubę - nie mylić z Jakubem ;) chociaz trochę się tego obawiam wlasanie, ze ludzie zawsze będą się mylić...
 
Ja chcialam dać synkowi Alex ale raz dwa mnie od tego odwiedli 😅 Mama mi włączyła film "komisarz Alex" czy jakos tak i mi sie odechciało.
Ogolnie na chlopca podoba mi sie Aleksander a na dziewczynke Nikola Kornelia ale moje znajome maja tak nazwane dzieci i nie chce poprostu zeby cis gadaly. A wiadomo jacy ludzie sa dlatego bede szukala takich gdzie nikt w okolicy tu nie ma 😊
Ja o Malwinie to się nasłuchałam że skąd ja to wytrzasnełam że nigdy moi nie słyszeli itd. położna miała babcie o tym imieniu i bardzo ją to zaskoczyło a jak.moja poszła do żłobka to była druga Malwina u niej w grupie. A przy drugiej miałam wąchania czy Gaja czy Bianka ale koleżanka już sobie wybrała Gaje a ja nie byłam aż tak zdecydowana więc mamy Bianie😊 Oczywiście moi obrażeni co to za imię u wogóle ale mi się podoba i tak zostanie. Nawet moi mówili że dziewczyny będą chciały zmienić. Jak będą chciały to zmienią.😆
 
A lekarze wiedzą o sobie wzajemnie? Bo nie chciałabym żeby ta z NFZ wbijała mi swoją pieczątkę w karte ciąży. Ale nie wiem, czy będzie skłonna założyć mi nowa. Bo na NFZ mam wizytę w połowie września
 
Hej ja mam problem ,jak aplikowalam wczoraj luteine to zauważyłam że mam nisko szyjkę macicy dzisiaj rano to samo ,to jest powód do niepokoju ? Bardzo łatwo ją wyczuwam palcem. Jutro niby wizyta Ale ktoś coś może wie na ten temat
Ja szyjke mam raz wysoko raz nisko chyba nie ma co szukać dziury w całym, mnie to tam wcale nie stresuje . Ciąża kazda inna i organizm fiksuje.
 
Witam Was dziewczyny. Ja jutro zaczynam 10tc. Termin mam na połowę marca. Czuję się coraz lepiej tylko senność mnie nie opuszcza.
Prenatalne mam za 2 tygodnie.
To moja pierwsza ciąża.
Też czujecie codziennie co jakiś czas bóle podbrzusza jak na okres?
Czy któraś z was zmieniała ginekologa w trakcie ciąży ? Chodzę prywatnie ale te wydatki mnie przerażają więc skłaniam się ku wizyta na NFZ? Ale jednak NFZ.. mam mieszane uczucia.
Oczywiście gratuluję wszystkim. Mam nadzieję, że bez żadnych przygod wiosną powitamy nasze bobaski.

Poziomka pisze:
Ja pełne tygodnie zaczynam we wtorki, także jutro 10 tydzień. PaulinaJu i Dzwoneczek z tego co czytam też 10 t. 🙂Też mam czasami lekki ból jak na okres. U mnie ok. Jutro wizyta i nawet jestem dobrej myśli a było depresyjnie. Różni się ta ciąża od tej którą miałam zatrzymaną ( ok 7+4) Wtedy stale bolały mnie plecy, między łopatkami to aż ból piekący i poranne wybudzające ze snu skurcze ale to aż mnie skręcało a teraz nic z tych objawów więc jest nadzieja, że ciąża trwa 🙂
 
reklama
A lekarze wiedzą o sobie wzajemnie? Bo nie chciałabym żeby ta z NFZ wbijała mi swoją pieczątkę w karte ciąży. Ale nie wiem, czy będzie skłonna założyć mi nowa. Bo na NFZ mam wizytę w połowie września
ja mam dwie osobne karty. I tak bedxie wpisane prawie to samo bo bad lab z NFZ bede pokazywała tez lekarzowi fo ktorego chodzę prv. Wlasnie sprawdziłam i poza cytomegalia wszystko co mi zapisał zeby zrobic to mam na skierowaniu NFZ co dzis dostałam takze kasa zaoszczędzona chociaz na tym :)
 
Do góry