reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Czy w 10 tc mialyscie lub macie takie czasami cos jakby skurcze ? nie krwawie , nic sie nie dzieje . Tylko raz nad ranem obudzilam sie jakby mi ktos pradem przejechal od srodka w brzuszku .:(
 
Czy w 10 tc mialyscie lub macie takie czasami cos jakby skurcze ? nie krwawie , nic sie nie dzieje . Tylko raz nad ranem obudzilam sie jakby mi ktos pradem przejechal od srodka w brzuszku .:(
Mnie może nie skurcz ale jakby kółka w lewym boku coś takiego złapało i nie mogłam nogi wyprostować ale trwało to chwilę i się nie powtórzyło
 
Ja jak rejestrowalam sie na prenatalne to niepytala czy mam skierowanie. Dopiero w dzien badania jak dzwonilismy jak donich trafic bo to duzy szpital w dodatku w polowie pozamykany z powodu covid to moj powiedzial ze mam skierowanie czy to refundowane czy platne to mu powiedziala ze kazda kobieta ubezpieczona ma refundowane takze niewiem jak uwas ale umnie za darmo
 
Czy któraś robiła prenatalne w Warszawie i może polecić miejsce?
Czy któraś robiła prenatalne w Warszawie i może polecić miejsce?
Ja chodzę do Kliniki Feminature, którą bardzo polecam. Nie wiem jak z terminami na badania genetyczne. Wiem, że lekarze mają urlopy do końca sierpnia. Ale ogólnie bardzo polecam to miejsce. Ciążę prowadzi mi dr Magdalena Grochecka. Cudowny lekarz.
 
reklama
Do góry