reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Cześć dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było jednak dziś zaglądam. Jestem po badaniach prenatalnych. Dziś 12+3. Badanie USG prawidłowe wszystko ok jednak trochę niewyraźne ze wglądu na złe ułożenie dziecka. Pani doktor powiedziała że jest niskie ryzyko wad płodu jednak powiedziała że mam niski wynik białka PAP-A 0.630. Zaleciła acart 150 1x1 do końca 36tc. Powiedziała coś o ciśnieniu byłam tak zestresowana że teraz mało pamiętam 🙈 Nie wiem jak interpretować ten wynik, przyznam się że coś czytałam i się denerwuje :( Do swojego lekarza dodzwonić się nie mogę :( Może Wy coś podpowiecie? Czy ten wynik jest naprawdę zły?
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było jednak dziś zaglądam. Jestem po badaniach prenatalnych. Dziś 12+3. Badanie USG prawidłowe wszystko ok jednak trochę niewyraźne ze wglądu na złe ułożenie dziecka. Pani doktor powiedziała że jest niskie ryzyko wad płodu jednak powiedziała że mam niski wynik białka PAP-A 0.630. Zaleciła acart 150 1x1 do końca 36tc. Powiedziała coś o ciśnieniu byłam tak zestresowana że teraz mało pamiętam 🙈 Nie wiem jak interpretować ten wynik, przyznam się że coś czytałam i się denerwuje :( Do swojego lekarza dodzwonić się nie mogę :( Może Wy coś podpowiecie? Czy ten wynik jest naprawdę zły?

A jakie miałaś wolne beta hcg? Ja odebrałam wyniki i mam 10,28mlU/ml a dopiero w pon wizyta i usg😬 z tego co czytałam mój wynik jest niski... zwariuje do tego poniedziałku 🤦🏻‍♀ Mam nadzieje ze wszystko bd ok 🥺
 
A jakie miałaś wolne beta hcg? Ja odebrałam wyniki i mam 10,28mlU/ml a dopiero w pon wizyta i usg😬 z tego co czytałam mój wynik jest niski... zwariuje do tego poniedziałku 🤦🏻‍♀️ Mam nadzieje ze wszystko bd ok 🥺


Beta 13.84IU/l
NIE MARTW SIĘ KOCHANA TO DO NICZEGO DOBREGO NIE PROWADZI 😘 Ja dziś już przeryczałam pół dnia nie wiem sama czemu. Martwię się... Bardzo się stresowałam przed samym badaniem już mało na korytarzu się nie poryczałam więc myślę że mam taki dzień 🤷‍♀️
 
Hmmm wiec całkiem podobnie... bo na moich wynikach pisze ze średnia dla mojego tyg powinna być 49,9 tez się już poryczałam kilka razy z tego stresu... W którym tc robiłaś te badania z krwi? Ja robiłam w 11 + 1tc i żałuje ze już je odebrałam mogłam zaczekać do poniedziałku 🤦🏻‍♀️

Co do tego acartu znajoma mi mówiła ze to nic groźnego chodzi o to ze nawet jak nie masz zbyt wysokiego ciśnienia to może zbyt wysokie jest i trzeba je wyregulować i trzymać pod kontrolą... wtedy przepisują właśnie tabletki na regulowanie albo czasem nawet aspirynę... choć nie znam się jakoś super, to moja pierwsza ciąża a raczej jej początki 🥺 mam termin taki pierwszy na 7.03.2021
 
U mojego dziecka ostatnio ma usg wykryto obrzęk nie wiem co mnie czeka muszę czekać 2 tygodnie na badanie prenatalne . Dzieci z tym zazwyczaj umierają albo rodza sie chore np zespół turnera ,zdarzają się cuda kiedy się wchłania i jest dobrze Ale to naprawdę cuda. Pozostaje mi tylko czekać . Modlę się o cud .
Kochana u kogo innego jak nie u Ciebie miałby się zdarzyć cud? Pamiętasz jak się martwiłaś na początku? Jak byłaś już gotowa na zabieg, a okazało się, że maluszek jest i serduszko bije? Tylko u Ciebie takie cuda się zdarzają, więc musisz mocno wierzyć w swojego małego wojownika i w to, że wszystko będzie dobrze! To, że dziecko jednak jest i się rozwija i żyje to nie jest przypadek! Uwierz w to! 💪💪💪😊🤗❤❤❤
 
My po wizycie wszystko super pięknie ładnie a na tym moja dzidzia wyszła jak baba Jaga z nosem 😂😂
 

Załączniki

  • received_786182435451467.jpeg
    received_786182435451467.jpeg
    93 KB · Wyświetleń: 99
U mojego dziecka ostatnio ma usg wykryto obrzęk nie wiem co mnie czeka muszę czekać 2 tygodnie na badanie prenatalne . Dzieci z tym zazwyczaj umierają albo rodza sie chore np zespół turnera ,zdarzają się cuda kiedy się wchłania i jest dobrze Ale to naprawdę cuda. Pozostaje mi tylko czekać . Modlę się o cud .


Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze! Ja przed badaniami prenatalnym jestem mega zestresowana. Na ostatnim usg pokazało jakaś torbiel na pępowinie... niby nic strasznego ale matka się zawsze martwi....
 
Cześć dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było jednak dziś zaglądam. Jestem po badaniach prenatalnych. Dziś 12+3. Badanie USG prawidłowe wszystko ok jednak trochę niewyraźne ze wglądu na złe ułożenie dziecka. Pani doktor powiedziała że jest niskie ryzyko wad płodu jednak powiedziała że mam niski wynik białka PAP-A 0.630. Zaleciła acart 150 1x1 do końca 36tc. Powiedziała coś o ciśnieniu byłam tak zestresowana że teraz mało pamiętam 🙈 Nie wiem jak interpretować ten wynik, przyznam się że coś czytałam i się denerwuje :( Do swojego lekarza dodzwonić się nie mogę :( Może Wy coś podpowiecie? Czy ten wynik jest naprawdę zły?
[/QU

ja mam badania prenatalne 31.08 . Zaczynam świrować. Boje się. Prawda, że nie usłyszę nic złego ? serduszko dalej bije i z dzidzią wszystko jest dobrze ?
 
Kochana u kogo innego jak nie u Ciebie miałby się zdarzyć cud? Pamiętasz jak się martwiłaś na początku? Jak byłaś już gotowa na zabieg, a okazało się, że maluszek jest i serduszko bije? Tylko u Ciebie takie cuda się zdarzają, więc musisz mocno wierzyć w swojego małego wojownika i w to, że wszystko będzie dobrze! To, że dziecko jednak jest i się rozwija i żyje to nie jest przypadek! Uwierz w to! 💪💪💪😊🤗❤❤❤
Wiem też tak myślę . No ale wiadomo może być różnie. Nie wiem czego boję się bardziej- śmierci dziecka czy choroby? Boże tak bardzo błagam o cud uzdrowienia 🙏🏿🙏🏿🙏🏿 przeczytałam cały Internet wszystkie fora i zazwyczaj te dzieci umieraly czasem przed 20 tygodnie niektóre w 30 😥 na cały Internet znalazłam tylko jedna kobietę u której było ok .
 
reklama
Do góry