reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
U nas 1 synek od razu już w 13tc lekarz podejrzewał ale nam nie powiedział A w 17tc na 100% synek A drugi najpierw e 15tc był dziewczynka na 80%później w 19tc był chłopcem na 80%i do końca był "prawdopodobnie chlopcem"bo miał pepowine między nóżkami...
Teraz widzę po mężu że marzy się mu ta córcia i w sumie przez niego zaczyna mnie zbierać na oglądanie sukieneczek... ale już bym chciała wiedzieć
Ja albo miałam za żywe dziewczyny albo mało wód a potem już dziecko było za duże [emoji3]zawsze szłam na CC w ciemno[emoji23]
 
U nas 1 synek od razu już w 13tc lekarz podejrzewał ale nam nie powiedział A w 17tc na 100% synek A drugi najpierw e 15tc był dziewczynka na 80%później w 19tc był chłopcem na 80%i do końca był "prawdopodobnie chlopcem"bo miał pepowine między nóżkami...
Teraz widzę po mężu że marzy się mu ta córcia i w sumie przez niego zaczyna mnie zbierać na oglądanie sukieneczek... ale już bym chciała wiedzieć
Wiadomo😁 ja też bym chociaż raz chciała wiedzieć 🤣u mnie przy drugiej w 34 chyba tyg powiedział że raczej chłopak a potem tylko ktg miałam więc poszłam na cięcie i w szoku że nie wiem kogo noszę 😀
 
Dziewczyny ratujcie. Dziś fatalny dzień.
Odkąd tylko wstałam niesamowite mdłości i ból brzucha. Po śniadaniu poszłam wziąć prysznic i zemdliło mnie od zapachu szampony i zwymiotowałam do wanny 🤮🙀
Teraz trzyma biegunka. A męczyłam się z nią od 5 do 8 tygodnia.
Jestem głodna ale od samej wody mi nie dobrze. Dziś zaczal sie 11 tydzień.
Jutro kontrola u ginekologa.
Od czwartku mam luteine dopochwowo po plamieniu. Było tylko kilka kropelek ale było.
Już nie wiem co dziś robić 😩
 
Dziewczyny ratujcie. Dziś fatalny dzień.
Odkąd tylko wstałam niesamowite mdłości i ból brzucha. Po śniadaniu poszłam wziąć prysznic i zemdliło mnie od zapachu szampony i zwymiotowałam do wanny 🤮🙀
Teraz trzyma biegunka. A męczyłam się z nią od 5 do 8 tygodnia.
Jestem głodna ale od samej wody mi nie dobrze. Dziś zaczal sie 11 tydzień.
Jutro kontrola u ginekologa.
Od czwartku mam luteine dopochwowo po plamieniu. Było tylko kilka kropelek ale było.
Już nie wiem co dziś robić 😩
Weź sobie renn.nie i spróbuj się położyć wyciszyć ☺️
 
Dziewczyny ratujcie. Dziś fatalny dzień.
Odkąd tylko wstałam niesamowite mdłości i ból brzucha. Po śniadaniu poszłam wziąć prysznic i zemdliło mnie od zapachu szampony i zwymiotowałam do wanny 🤮🙀
Teraz trzyma biegunka. A męczyłam się z nią od 5 do 8 tygodnia.
Jestem głodna ale od samej wody mi nie dobrze. Dziś zaczal sie 11 tydzień.
Jutro kontrola u ginekologa.
Od czwartku mam luteine dopochwowo po plamieniu. Było tylko kilka kropelek ale było.
Już nie wiem co dziś robić 😩
Mnie na biegunkę pomogło siemię lniane i kisiel... Na mdłości tylko miętowa herbata z imbirem
 
Dziękuję za miłe przywitanie.

Końcówka trymestru różnie, raz lepiej raz gorzej. NIe ma co narzekać.

Miałam dziś badania prenatalne, maleństwo ma 5,7 cm od kości czaszkowo ciemieniowej po pupę. Przezierność karkowa 1,6 reszta też ok...... Termin 11.03

Chyba pomału mogę zacząć się cieszyć ciążą mimo jej przykrych dolegliwości.

A któraś z was miała dziś badania prenatalne ?

Wizyty ?
 
reklama
Do góry