reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Możliwe dokładnie nie pamiętam ale to że jest w ciąży jakiej pracy by nie wykonywała to nie może iść od razu na L4. A jeśli chodzi o przytyki to zawsze się znajdzie ktoś "pokrzywdzony"
Ja mieszkam w Uk I powiem wam ze tu tragedia ciaza nie uznawana do 12 tyg zwolnien nie ma a jak ci dadza laskawie tydzien to nie placa 100% tylko 90 funtow tyg I pierwsze 3 dni sa nie platen a to nie jest nawet 30% zarobkow. Maciezynskie to tylko 9 miesiecy platne dla kazdego tyle samo okolo 140 funtow tygodniowo czyli nawet nie 50% najnizszej krajowej na maciezynskie mozna isc od 29 tyg ciazy ale pozniej straci sie te 3 miesiace po urodzeniu dziecka....
 
I mam radę do kobiet, które poroniły nawet tylko raz żeby od razu dociekać przyczyny, kontrole po łyżeczkowaniu robić usg itd. Bo ja posłuchałam, że to przypadek i że nawet jeśli przyczyna chromosomalna to drugi raz nie powinna się pojawić. I mam teraz problem. I te badania na oko bez usg po łyżeczkowaniu, że ok to wiecie co może robić weterynarz.
Jakie zalecasz badania? Bo szczerze mówiąc nie wiem co dalej robić. Mój ginekolog zalecił mi CMV i Toxo narazie. To była moja pierwsza ciaza.
 
Ja mieszkam w Uk I powiem wam ze tu tragedia ciaza nie uznawana do 12 tyg zwolnien nie ma a jak ci dadza laskawie tydzien to nie placa 100% tylko 90 funtow tyg I pierwsze 3 dni sa nie platen a to nie jest nawet 30% zarobkow. Maciezynskie to tylko 9 miesiecy platne dla kazdego tyle samo okolo 140 funtow tygodniowo czyli nawet nie 50% najnizszej krajowej na maciezynskie mozna isc od 29 tyg ciazy ale pozniej straci sie te 3 miesiace po urodzeniu dziecka....
To faktycznie nieciekawie
 
Poziomka oby wszytsko jednak okazalo sie byc dobrze. Ja mam badania Nifty prywatne 28 sierpnia z usg a pozniej 3 wrzesnia mam juz na angielski fundusz zdrowia krew I prenatalne. Za 2 tyg powinnam znac plec
 
Jakie zalecasz badania? Bo szczerze mówiąc nie wiem co dalej robić. Mój ginekolog zalecił mi CMV i Toxo narazie. To była moja pierwsza ciaza.
Jest mi bardzo przykro z Twojego powodu... 😒
A co do badań to musialabys poczytac i sie wgłębić w to bardziej. Bo tak naprawdę moze to buc wszystko, tym bardziej ze to pierwsza ciąża. Ja od siebie moge ci podpowiedziec które ja robilam ktore u mnie źle wyszly i ktore mogą mieć wpływ naprzebieg ciąży. Homocysteina, ANA przedewszystkim badania genetyczne na trombofilie,

MAM 3 STRACONE CIĄŻĘ OBUMARŁE KOLEJNO W 7TC 5TC I 6TC. TERAZ JESTEM W 11 TC I NARAZIE JEST WSZYSTKO OK, OBSTAWIONA LEKAMI I JUZ MYŚLĘ ZE BEDZIE GIT.
Jak kolezanka wyzek wspomniała warto robic badania. Nawet sam acard może zdziałać cuda. Ale tez nic na własną rękę. Najpierw byadania pozniej działanie 😊
Trzymaj sie kochana jeszvze slonce Co zaswieci😘
 
Jest mi bardzo przykro z Twojego powodu... 😒
A co do badań to musialabys poczytac i sie wgłębić w to bardziej. Bo tak naprawdę moze to buc wszystko, tym bardziej ze to pierwsza ciąża. Ja od siebie moge ci podpowiedziec które ja robilam ktore u mnie źle wyszly i ktore mogą mieć wpływ naprzebieg ciąży. Homocysteina, ANA przedewszystkim badania genetyczne na trombofilie,

MAM 3 STRACONE CIĄŻĘ OBUMARŁE KOLEJNO W 7TC 5TC I 6TC. TERAZ JESTEM W 11 TC I NARAZIE JEST WSZYSTKO OK, OBSTAWIONA LEKAMI I JUZ MYŚLĘ ZE BEDZIE GIT.
Jak kolezanka wyzek wspomniała warto robic badania. Nawet sam acard może zdziałać cuda. Ale tez nic na własną rękę. Najpierw byadania pozniej działanie 😊
Trzymaj sie kochana jeszvze slonce Co zaswieci😘
Ja tak samo zastrzyki biorę luteine accard. Dwie ciąże biochemiczne miałam w odstępach roku, teraz jest 12 tydzień i 1 dzień i ma nadzieje ze w piątek usłyszę same pozytywy i będę mogła zacząć się cieszyć 🙂przy takim wsparciu w lekach nie biorę nic innego do głowy
 
reklama
A kiedy masz szansę się dowiedzieć kto u Ciebie zamieszkał ???
No.ja taka pryszczata byłam w gimnazjum [emoji33][emoji33][emoji33] w żadnej ciąży nie miałam.problemów z cerą..stąd koluje mysl o.corci
8 września będę miała prenatalne wiec może już cos sie dowiem nawet i na te 80 %😀 jeszcze 2 tyg chyba jajko zniosę 🤣
 
Do góry