reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Wybacz że to powiem ale masz straszna rodzinę i w takim razie się nie dziwię. Mam nadzieję że twoja teściowa nadrabia za całą twoją rodzinę [emoji4]
U mnie też napewno będzie taki tekst bo od zawsze moja mama chce żebym siedziała w domu z dziećmi a że teraz będzie 3 to będzie naciskać z każdej strony. Czasem to myślę czy tak nie mówi żebym jej nie mówiła żeby od czasu do czasu dzieci odwiedziła [emoji1745]
Oj niefajna sytuacja ale ja z rodziną tez nie mam najlepszego kontaktu. a nawet jak tylko dzieci rodzisz to tylko i wyłącznie to Twoja sprawa ;)
Moja rodzina ogólnie strasznie się wtrąca komentuje próbuje nastawiac przeciwko drugim dlatego wolę się trzymać z daleka bo 2 siostry się rozwodza A brat się rozstał z narzeczoną tyle wyszło z ich "złotych rad"..zresztą mi też już zaczynali dogadywać po co.obiad pod nos podstawiam , po co zajmuje się dokumentacja firmy męża jak mam swoją itp itd...A komentarze o rodzeniu dzieci bo moi rodzice widzieli mnie jako bizneswoman pracującą za granicą mająca fortune na koncie i bycie sama...niestety ja swoje życie inaczej widzę A co więcej dzieci nic nie przekreslily bo skończyłam 2 kierunki mam własną działalność ale wg nich nic nie robię nic nie osiągnęłam ...szkoda gadać...

A teściowa nadrobi za wszystkich..cieszy się z każdego dziecka jak ze swojego dzwoni kilka razy w tyg żeby jej wnuki przywieźć...jeszcze jakby się jej wnusia trafiła to myślę że oszlalaby ze szczęścia A że ma trudny czas za sobą to chyba dla niej najbardziej chciałabym żeby to była dziewczynka..bo sama ma 5 dzieci w tym 1 córke-chlopczyce.. I 3 wnuków żadnej wnuczki
 
reklama
Oj tak masło super 😁 Ja w poprzedniej ciąży tak ręce sobie załatwiłam 😐córka dostała wysypki tzn tak myślałam i lekarz dał krem wszystko fajnie tylko właśnie był mocznik i kwas salicylowy. Tak mnie zaczęło piec odrazu czerwone obie całe a jak chciałam spłukać to jeszcze gorzej . Na drugi dzień skóra mi zaczęła pękać przy zgięciach mówię wam ból nie do opisania przy kąpieli dziecka u myciu naczyń 🤦normalnie płakałam. W drogerii Eco znalazłam masło shea nierafinowane bez zapachu nawet i takie zbite i na to rękawiczki na noc i po tyg mi się zaczęło uspokajać. Niestety co jakiś czas wracało i musiałam się codzien smarować.
ja od dawna używałam takiego z avonu na zrogowaciała skore wlasnie z masłem shea, wieki temu je odkryłam jak jeszcse mnie nie było stać na lepsze kosmetyki i tak ze mna z przyzwyczajenia na kilka lat zostało 😂 aczkolwiek to pewnie sam shit w składzie, najlepsze byłoby „gole masło shea” ale chyba musze na necie popatrzeć bo na moim zadupiu bedxie ciezko kupic.
 
Dziewczyny, coraz bardziej boli mnie kręgosłup. W sumie to chyba przesuwająca się miednica. Nie moge stać ani podnosić się z łóżka. Każdy ruch czuję tak jakby ktoś wbijał mi szpilki w okolice lędźwi. Jest na to jakiś sposób? Jakieś ćwiczenia? Od godziny już leżę w lóżku, bo nawet siedzieć nie mogę 🙈

A druga sprawa jest taka, że dziś zajechaliśmy do sklepu z wózkami 😍 Spodobały mam się dwa modele Cybex Balios Lux i Stokke Beat. Szukamy lekkich wózków, bo mieszkamy na 3 p. bez windy. Te ważą mniej niż 10 kg 👌 Jakbyście szukały lekkiego to polecam.
jak to taki poważny bol, ze uniemożliwia Ci bol skontaktowałabym sie z lekarzem ew moze jakas wizyta u fizjo? Napewno fizjo nie zaszkodzi a raczej wiecej pomoze bo oni tez obeznani w sprawie zmian w ciele kobiety ciężarnej. Ja na poczatku ciazy byłam u ortopedy a potem u fizjo bo okazało sie ze mam chondromalacje rzepki i bardzo mi to przeszkadzało w codziennym funkjconowaniu. Zdziwiłam soe jak fizjo dobrze poinformowany co wlasnie sie dzieje podczas ciazy z ciałem kobiety, ale ja bym nie olewała tego boli Twojego jezeli jest na tyle poważny ze uprzykrza czy uniemożliwia Ci codzienne funkcjonowanie
 
Dziewczyny, ktore by chciały.. utworzylam na fb grupę, ktora jest grupa prywatna i ukryta tzn, ze bez linku nikt jej nie znajdzie wpisując nawet w wyszukiwarce i tak samo Wasi znajomi wchodząc na Wasz profil i przynależność do grup nie beda jej widziec. Jak ktoras ma ochote to wysyłam linka do przyłączenia sie Link do: Facebook na poprzednim forum tak zrobiłyśmy bo jednak mimo wszystko łatwiej odróżnić ludzi jak sie kojarzy ich zdjecie czy jak sie nazywają, poza tym piszemy tutaj o rodzinie, pracy itd a tak naprawde kazdy kto ma dostep do internetu moze to przeczytać.. jezeli macie ochote to dołączajcie. Ja tutaj bede i tak bo pewnie odrazu sie duza grupa na fb nie utworzy aczkolwiek mi sie zdecydowanie łatwiej pisało na fb, biorąc pod uwage chociazby powiadomienia czy wrzucanie zdjec.. jak nie bedzie nikt zainteresowany to usune grupę za jakis czas
 
Dziewczyny, ktore by chciały.. utworzylam na fb grupę, ktora jest grupa prywatna i ukryta tzn, ze bez linku nikt jej nie znajdzie wpisując nawet w wyszukiwarce i tak samo Wasi znajomi wchodząc na Wasz profil i przynależność do grup nie beda jej widziec. Jak ktoras ma ochote to wysyłam linka do przyłączenia sie Link do: Facebook na poprzednim forum tak zrobiłyśmy bo jednak mimo wszystko łatwiej odróżnić ludzi jak sie kojarzy ich zdjecie czy jak sie nazywają, poza tym piszemy tutaj o rodzinie, pracy itd a tak naprawde kazdy kto ma dostep do internetu moze to przeczytać.. jezeli macie ochote to dołączajcie. Ja tutaj bede i tak bo pewnie odrazu sie duza grupa na fb nie utworzy aczkolwiek mi sie zdecydowanie łatwiej pisało na fb, biorąc pod uwage chociazby powiadomienia czy wrzucanie zdjec.. jak nie bedzie nikt zainteresowany to usune grupę za jakis czas
Ja nie mam fb więc odpadam Ale pomysł pewnie fajny😉
 
Dziewczyny, coraz bardziej boli mnie kręgosłup. W sumie to chyba przesuwająca się miednica. Nie moge stać ani podnosić się z łóżka. Każdy ruch czuję tak jakby ktoś wbijał mi szpilki w okolice lędźwi. Jest na to jakiś sposób? Jakieś ćwiczenia? Od godziny już leżę w lóżku, bo nawet siedzieć nie mogę 🙈

A druga sprawa jest taka, że dziś zajechaliśmy do sklepu z wózkami 😍 Spodobały mam się dwa modele Cybex Balios Lux i Stokke Beat. Szukamy lekkich wózków, bo mieszkamy na 3 p. bez windy. Te ważą mniej niż 10 kg 👌 Jakbyście szukały lekkiego to polecam.
Ja nie miałam rozejścia spojenia łonowego, ale miała to moja siostra. Opisywała to tak jak ty. Na pewno idź do lekarza, niczego nie dźwigaj i dużo dużo leż bo jak to mówiła tylko to jej dawało ulgę i a poniej pas jak lupila
Dziewczyny, coraz bardziej boli mnie kręgosłup. W sumie to chyba przesuwająca się miednica. Nie moge stać ani podnosić się z łóżka. Każdy ruch czuję tak jakby ktoś wbijał mi szpilki w okolice lędźwi. Jest na to jakiś sposób? Jakieś ćwiczenia? Od godziny już leżę w lóżku, bo nawet siedzieć nie mogę 🙈

A druga sprawa jest taka, że dziś zajechaliśmy do sklepu z wózkami 😍 Spodobały mam się dwa modele Cybex Balios Lux i Stokke Beat. Szukamy lekkich wózków, bo mieszkamy na 3 p. bez windy. Te ważą mniej niż 10 kg 👌 Jakbyście szukały lekkiego to polecam.
Ja tego nie miałam ale moja siostra. To się chyba nazywa rozejście spojenia łonowego i mówiła że jak najszybciej do lekarza niczego nie dźwigać i najlepiej leżeć plackiem mówiła że tylko to jej dawało ulgę a później kupiła pas i było lepiej
 
Dziewczyny smarujecie się czymś ? Ja odkąd dowiedziałam się o ciąży to smaruje się bio-oil ale dopiero dzisiaj przeczytałam, ze powinno się dopiero od 2 trymestru .. i kupiłam 100% olejek migdałowy ale internety mówią, ze nie wolno się smarować kosmetykami z witamina A... zgłupiałam
 
Dziewczyny smarujecie się czymś ? Ja odkąd dowiedziałam się o ciąży to smaruje się bio-oil ale dopiero dzisiaj przeczytałam, ze powinno się dopiero od 2 trymestru .. i kupiłam 100% olejek migdałowy ale internety mówią, ze nie wolno się smarować kosmetykami z witamina A... zgłupiałam
Tez mam ten olejek z migdałów, nie zwróciłam uwagi ze ma w składzie wit A... czyli odpada? Czym masz zamiar się smarowac?
 
jak to taki poważny bol, ze uniemożliwia Ci bol skontaktowałabym sie z lekarzem ew moze jakas wizyta u fizjo? Napewno fizjo nie zaszkodzi a raczej wiecej pomoze bo oni tez obeznani w sprawie zmian w ciele kobiety ciężarnej. Ja na poczatku ciazy byłam u ortopedy a potem u fizjo bo okazało sie ze mam chondromalacje rzepki i bardzo mi to przeszkadzało w codziennym funkjconowaniu. Zdziwiłam soe jak fizjo dobrze poinformowany co wlasnie sie dzieje podczas ciazy z ciałem kobiety, ale ja bym nie olewała tego boli Twojego jezeli jest na tyle poważny ze uprzykrza czy uniemożliwia Ci codzienne funkcjonowanie
Postaram się więcej leżeć w ciągu dnia. Jak to nie pomoże to zapytam lekarkę o poradę. Przez ostatnie tyg. bardzo dużo leżałam przez te osłabienie i mdłości i może teraz też mięśnie odmawiają współpracy
🙈 No, ale jednak też ciało przygotowuje się jednak do.. porodu 😱
 
reklama
Dziewczyny, ktore by chciały.. utworzylam na fb grupę, ktora jest grupa prywatna i ukryta tzn, ze bez linku nikt jej nie znajdzie wpisując nawet w wyszukiwarce i tak samo Wasi znajomi wchodząc na Wasz profil i przynależność do grup nie beda jej widziec. Jak ktoras ma ochote to wysyłam linka do przyłączenia sie Link do: Facebook na poprzednim forum tak zrobiłyśmy bo jednak mimo wszystko łatwiej odróżnić ludzi jak sie kojarzy ich zdjecie czy jak sie nazywają, poza tym piszemy tutaj o rodzinie, pracy itd a tak naprawde kazdy kto ma dostep do internetu moze to przeczytać.. jezeli macie ochote to dołączajcie. Ja tutaj bede i tak bo pewnie odrazu sie duza grupa na fb nie utworzy aczkolwiek mi sie zdecydowanie łatwiej pisało na fb, biorąc pod uwage chociazby powiadomienia czy wrzucanie zdjec.. jak nie bedzie nikt zainteresowany to usune grupę za jakis czas
Ja z checia bym dolaczyla ale niechce mi sie otworzyc laduje i laduje 😞
 
Do góry