reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Czesc dziewczyny jestem tu nowa.. mam termin na 8.03.2021 😉 wczoraj miałam prenatalne i w wszystko jest w porządku i najprawdopodobniej będzie to dziewczynka 😍 czytam Was od kilku dni ale dopiero dziś odważyłam się napisać to moja pierwsza ciąża i troche obawiam się wszystkiego... Mam nadzieję że tu znajde odpowiedzi na pytania które się pojawiają. Pozdrawiam Was serdecznie 😊
Cześć Ola, fajnie, że się odezwałaś :) moja też pierwsza ciąża, na I USG data na 12.03 a na prenatalnych 6.03 :)
 
Byłam u różnych lekarzy i kilka razy rodziłam w różnych szpitalach. W moim przypadku patrzyli Tylko na OM...
Nie było mi to na rękę, bo cykle mam 24 dniowe, więc przeciągali na siłę poród (CC) do np 37 tc a ja już mogłam rodzic w 36 tc, bo ciąża była 4 dni starsza a rozwarcie na 5 cm i skurcze, ale odsyłali do domu, bo ważniejsze był dla nich termin OM...




Ja nie mam ani fb a messengera :yes:

Możemy i tutaj założyć wątek zamknięty.
U mnie też zaawsze patrzyli na OM, a już dwa razy rodziłam w terminie z USG:)
 
W ogóle to witam się po dłuższej przerwie. Nie zaglądałam tu dłuższy czas, bo miałam jakieś strasznie złe przeczucia i nie mogłam czytać wątku. Nadrabiam od dwóch dni w wolnych chwilach. Jesteśmy po prenatalnych . Dzidziol zdrowy. Ale przyszły mi jakieś dziwne cyferki z testu Pappa i znowu się zdenerwowałam. Ale czekam na interpretacje lekarza. Pozdrawiam Was wszystkie marcoweczki [emoji8] napisze co u Was bo jeszcze nie nadrobiłam wszystkiego [emoji3590]
IMG_20200825_171942.jpeg
IMG_20200825_171818.jpeg
 
reklama
Cześć dziewczyny, witam się z wami po dłuższej przerwie. Jestem już po badaniach prenatalnych które miałam wczoraj wszystko jest okej.
Czekam teraz aby na wyniki testu Papa. Dziś czeka mnie wizyta u prowadzącego lekarza. Ciekawa jestem co mi powie.
Płci jeszcze nie znam. Ciężko określić. Doktor wczoraj nie chciała oceniać czy chłopczyk czy dziewczyna bo nie była tego pewna.
 
Do góry