reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
a poznała już któraś z Was płeć? :) U nas nie widać narazie. W domu Synek. czteroletni Jak pokazywałam mu usg to powiedział - to na pewno chłopak! i już wymyślił imię dla braciszka- Tomek :) Ciekawe czy ma szósty zmysł, mi też się wydaje, że będzie chłopczyk. Zobaczymy :)
 
a poznała już któraś z Was płeć? :) U nas nie widać narazie. W domu Synek. czteroletni Jak pokazywałam mu usg to powiedział - to na pewno chłopak! i już wymyślił imię dla braciszka- Tomek :) Ciekawe czy ma szósty zmysł, mi też się wydaje, że będzie chłopczyk. Zobaczymy :)
Na chwilę obecną nie znam płci. Mam nadzieję że już niedługo się dowiem[emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji173]
 
a poznała już któraś z Was płeć? :) U nas nie widać narazie. W domu Synek. czteroletni Jak pokazywałam mu usg to powiedział - to na pewno chłopak! i już wymyślił imię dla braciszka- Tomek :) Ciekawe czy ma szósty zmysł, mi też się wydaje, że będzie chłopczyk. Zobaczymy :)
Na prenatalnych Doktor powiedział : bardziej chłopak niż dziewczynka :D
 
Dziewczyny czy miałyście może tak, że z dnia na dzień przestały Was boleć piersi? U mnie to tej pory, to był objaw, który towarzyszył mi od samego początku ciąży, a od wczoraj kompletnie nic nie czuję. Oczywiście już mam w głowie najgorsze scenariusze... 😕
 
Mnie też przestały boleć są większe pełniejsze ale nie bolą. Na początku bardzo bolały czasem aż spać nie mogłam. To był jeden z najbardziej wyróżniających się objawów bo poza bólem piersi i brakiem apetytu to nie miałam innych. A teraz nie bolą choć już muszę większy biustonosz nosić.
 
Muszę się pochwalić dziewczyny, dziś jest dobry dzień, siedzę w kuchni, wszystkie palniki w gazie :D jest moc!
 

Załączniki

  • IMG_20200828_134854.jpg
    IMG_20200828_134854.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry