reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej kochane, ja też tylko Was podczytuje, bo ciągle w biegu i czasu ani sił nie miałam żeby coś naskrobac. Tym bardziej że co róż miałam "przeczucia", że po wszystkim. Dzięki Bogu się nie sprawdziły. W pt byłam na prenatalnych w Mastermedzie w Białymstoku i z USG wg lekarza wszystko ok i najpewniej będzie dziewczynka haha. 3 dziewczyna ;) stres przed badaniem, ale dodatkowo nakręcona czy serduszko bije, później czy zdrowe. Mam nadzieje, że wyniki z krwi też będą dobre. Miałam wcześniej przeczucia, że będzie chłopak. Jak nigdy polubiłam flaczki, bigos coś wspaniałego, ogórki kiszone, zupa ogórkowa, grochowa. Generalnie na słone, wedlinki, a na słodkie odpycha. Czułam podświadomie chlopaka ale jak widzicie przeczucia, przynajmniej w moim przypadku, się nie sprawdziły. ;) Choć różnie może być.
Z brzuchem jest tak że rano to płaska :p, I'm pozniej w ciągu dnia, tym większy. Koszmary męczyły mnie w nocy, budziłam się po nocach do toalety i nie mogłam spać.
 
reklama
Łączę się w bólu, znam co to ból głowy. Migreny mi dokuczają, W poprzednich ciążach od samego początku jak ręką odjął miałam spokój z bólami, a tym razem niemal raz w tygodniu mnie łapie. Nic nie pomaga, leków nie biorę bo nie mogę, a apap nie pomaga szkoda nawet brać i tak leże cały dzień w ciemnym pokoju i męczę się.
Czytałam, że migreny dokuczają przez pierwsze 3 miesiące, mam nadzieję że to prawda.
Tak, ja w 2 miesiącu miałam mega migrene, przez cały tydzien nie wyszłam z łóżka :(
 
Ja też ochota na solne i ostre od słodkiego mnie odpycha i to już od samego początku. Nawet ostatnio mąż się śmieje że rosół za slony zawsze był za mało słony a teraz przesadzam ze solą 😉 też myślałam że chłopak będzie ale pani doktor na prenatalnych że raczej dziewczynka 😊
 
Ja też ochota na solne i ostre od słodkiego mnie odpycha i to już od samego początku. Nawet ostatnio mąż się śmieje że rosół za slony zawsze był za mało słony a teraz przesadzam ze solą 😉 też myślałam że chłopak będzie ale pani doktor na prenatalnych że raczej dziewczynka 😊
A ja słodkie popijam wodą z ogórków kiszonych 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Ciekawe jaka płeć?! 😂😂😂
 
Tez właśnie robiłyśmy czystki co jakiś czas.
Tylko niestety jednej dziewczynkę trochę to zamknięte forum zrujnowało życie bo inna osoba podająca się tez za czerwcowke okazała sie osoba z jej rodziny i ją śledziła po prostu. Ale z niektórymi dziewczynami tak jak piszesz kontakt jest do dzisiaj. [emoji4]

@Invicta tez zauważyłam ze lubią wkurzać w podobnym czasie patrzac na moje koleżanki i na siebie [emoji38] taki ich urok. Tylko my się denerwujemy jak głupie czy dziecku nie zaszkodzą nasze nerwy.
O matkooo komu się tak chciało inwigilować, aż ciężko uwierzyć. To niech każda pamięta żeby o teściowej w samych superlatywach pisać [emoji23][emoji6]
 
Mnie dziś mąż tak zdenerwował że mam dość i głową pęka. Jedna córa pojechała z koleżanką i jej rodzina nad jezioro do jutra, druga ze mną w domu. Zaraz zgarne damę do spania bo na już ledwo na oczy widzę. Wieczorami szybko padam, rano wcześnie wstaje. Dziś po 5 pobudka ale o 7 znowu padlam do 9. U mnie dziś 13tc 4dc. Dziś mam ten dzień, że najlepiej z łóżka się nie ruszać. Ostatnią rzeczą na którą mam siłę i ochotę to gotowanie. Mdłości w sumie nie mam, tak samo wymiotów, ale osłabienie, zawroty głowy, ból lewej pachwiny przy chodzeniu i ciaaagle non stop wc 🤣. Czasemysle że niedługo w niej zamieszkam 🤣. Dziś pojawiła się opryszczka na ustach (przynajmniej raz w roku mam takie cudo) ale zaraz potraktowałam olejkiem herbacianym i jest lepiej. Jeszcze kilka razy i będzie po opryszce. W pon kolejna wizyta u mojej dokale myślę nad powrotem do kliniki prywatnej, w której rodziłam 2 cory. Moze moja dok miała gorszy czas po urlopie, ale jakby ktoś ją podmienił. Wcześniej mówiła że od sierpnia wpisują mnie już na NFZ, a na kolejnej wizycie że nie mają miejsca. Finalnie powiedziała że będzie prowadzić, ale mam jakiś uraz do niej. Czekałam na I wizytę na NFZ w sierpniu, żeby wziasc skier na badania darmowe, wyobraźcie sobie że nie dała! Powiedziała że mi już dała i żebym je zrobiła! A to były prywatne. Byłam zniesmaczona jej zachowaniem. Wiedziała że jestem po 1 ciąży poronionej, że mam krwiaka mim wszystko stwierdziła że skoro nie mam wyników, nic tego dnia nie zrobi i 1h ponad czekania okazała się bezsensowna. Zapomniała że miała mi wystawić skierowanie na testy pappa, to jedyne że wystawiła wtedy. Po tym wszystkim nie wiem czy chce do niej chodzić. :(

Widzialam, że kilka marcoweczki odeszło z forum - bardzo mi przykro 😭

A mamie, która usłyszała gorsza diagnozę, życzę dużo spokoju, siły i żeby maluszek wydrowial i tylko już same pozytywne wiadomości płynęły. Przepraszam, że nie po nicku, ale po przeczytaniu ponad stu stron nie pamiętam jaki był :(.
 
Ja chodzę od ok 4tyg w ciążowych bo już Od 7 tyg nie mieszczę się w swoich... zawsze miałam dopasowane i od razu nie mogłam guzika zapiać... stwierdzialam ze męczyć się nie będę 😀
Mam ten sam problem, cała szafa dopasowanych ubrań a teraz w nic się nie mieszczę... jakiej marki spodnie ciążowe nosisz? Nie mam żadnego doświadczenia w temacie ;)
 
A to moja księżniczka ;)
 

Załączniki

  • IMG_20200829_204756618.jpg
    IMG_20200829_204756618.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 73
Ja znalazłam chwilowe rozwiązanie jeśli chodzi o spodnie. Mam kilka par zapinanych na guziki i nie dopinam wszystkich 🤣 Nie chce teraz jeszcze kupować spodni, jak brzuch będzie nieco większy 😁. Ale słyszałam że w hm jest dobry wybór.
 
reklama
Do góry