reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

To normalne.
mnie denerwuje jak ktoś mówi ze jak się nie wymiotuje itp to z ciąża coś nie tak.
gów...prawda!
W pierwszej ciąży o której się dowiedziałam w 6 tyg kompletnie nic mi nie było. Tylko rosnący szybko brzuch. W drugiej podobnie. O dziwo później było widać brzuszek. Nie zastanawiaj się, na pewno jesteś 😉😉😉

@Olka_Monolka ja nigdy tego leku nie brałam ale nie raz czytałam ze kobiety biorą i było wszystko ok z dzieckiem. Czasami trzeba. Nic nie napisze Wiecej jedyne to ze nie jesteś pierwsza
To akurat bardziej było ironiczne, ze zastanawiam się czy jestem w ciąży :D Wiadomo, ze każdy różnie przechodzi - moja jest akurat pierwsza i nie spodziewałam się ze będzie dla mnie taka łaskawa ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny:) pisze do Was z pewnym pytaniem, OM mialam 24.07, wypada dzis 5 tydz i 4 dzien. Bylam wczoraj na usg, które potwierdziło ze jest pecherzyk ciazowy 8 mm i zarodek 4.5 mm oraz pecherzyk zoltkowy, jednak bez widocznej akcji serca :( lekarz powiedział, ze powinno juz byc widoczne tętno, jednak nie musi. Jak to było u Was? Przy jakim pęcherzyku widzialyscie akcje serca? zastanawiam się czy przy kolejnym usg bedzie cos juz widac :( Pozdrawiam Was!Ola
Spokojnie ja byłam w 6 tygodniu i jeszcze nie biło
 
Oderwalam się od forum na trochę by przewietrzyć głowę a tu 25 stron naleciało 😨. Jak żyjecie? Ja jakoś spokojniej ostatnio, statystyki na utratę ciąży też są niewielkie a na ostatnich badaniach wszystko było książkowo więc liczę że małe jeszcze jest i ma się dobrze. :)
Za równo 2 tygodnie mam prenatalne i trochę się tym martwię by dziecko było zdrowe...ale staram się być dobrej myśli.
 
Ja juz swój mam. I dzis po 3 uzyciu odłożyłam do szafy głęboko... Nie znalazłam tetna 🤷‍♀️ 3 podejścia i niby wiem ze to wczesnie ale i tak cos tam z tylu glowy mi świta, całkiem niepotrzebnie bo niby juz od 9 tc niektóre słyszą a ja 13 i nic. Mozliwe tez ze przez tyłozgięcie bo nawet usg przrz brzuch nie chcial lekarz ostatnio zrobic bo gorzej bylo widac. Wiec na tak wczesnym etapie nie polecam

Też dziś włączyłam pierwszy raz i miałam wrażenie że przez chwilkę słyszałam bicie serduszka ale pewna nie jestem 🤔 Dziś nie fanie się czuję mam kłócie w dole brzucha i ciągnie jakby do pochwy i odbytu 🙈 mam nadzieję że to nic niepokojącego 🙄 Też mam tyłozgięcie macicy i nawet na usg prenatalnym był problem żeby cokolwiek zobaczyć 😐 myślisz że to przez to? 🤔 A jak u Ciebie z porodem? To pierwsza Twoja ciąża? Ja miałam cc córka była ułożona pośladkowo, koleżanka z tyłozgięciem miała to samo... Myślisz że to główny powód posledowego ułożenia czy nie ma regóły? 😉
 
Dziewczyny, dostałam acard na to ryzyko preeklampsji :( strasznie się zasmuciłam, bo mam wrażenie, że ten lek dosyć mocno może zaburzyć rozwój dziecka. Czy któraś z Was w poprzedniej ciąży brała acard? Pocieszcie proszę :(
Ja brałam relanium adalat tonę magnezu jakieś jeszcze tam leki i 80 procent w szpitalu
 
Zadzwonili mi dzisiaj że w piątek będę miała wyniki więc czekamy do pytali się tylko o moje zdrowie i tyle czuje niepewność
 
reklama
To akurat bardziej było ironiczne, ze zastanawiam się czy jestem w ciąży :D Wiadomo, ze każdy różnie przechodzi - moja jest akurat pierwsza i nie spodziewałam się ze będzie dla mnie taka łaskawa ;)
wiem wiem, rozumiem 😉 dla mnie pierwsz ciąża tez była najłaskawsza a najgorzej czułam się w ciążach, które traciłam 🙁 nie ma reguły.
W którym tyg jesteś? Już miałaś usg przez brzuch?
Ja w 8 tyg (skończonym) miałam przez brzuch. Musialam mieć pełny pęcherz i super było widać.

Dziewczyny czy Wy podczas USG przez brzuch czujecie ciepło od głowicy ?
Nie czułam (chyba).
 
Do góry