reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Sporo czytalam na ten temat u mnie wiem ze to wyznacznik 😒 ale kazda kobieta inaczej reaguje. Znam tez kobiety ktore wcale nie mialy mdlosci. Jedna w 4 miesiacu sie dowiedziala o ciazy bo nic zero nawet krwawienie miala normalne. Dopiero jak brzuch zaczął rosnac to w pracy stwierdzili ze powinna sie zbadac i ciaza 😅. Zdrowa dziewczynka z tej ciazy jest. Takze wyznacznik to nie jest ale kazda zna swoj organizm. I wiadomo w pierwszej ciazy nie bedziesz wiedziec co cie czeka ale w drugiej czy kolejnej juz mozesz oczekiwac. U mnie przy 6 ciążach, 2 dzieci i teraz mdlosci byly i sa przy straconych 3 nie bylo tego. Takze stwierdzam smialo ze u mnie to wyznacznik...


Dlatego mówię, każda ciąża ma inną ale nakręcanie się że u kogoś zanik objawów spowodował poronienie, jest totalnie bez sensu. Tak samo jak ostatnio czytałam artykuł o tym, że nadmierne wymioty w ciąży są objawem chorobowym, który należy leczyć a nie "przetrzymać" i uznawać za normę :)
 
reklama
Bierzecie już jakieś witaminy? Ja zakupiłam sobie MAMADHA PREMIUM +. Nie mogę znaleźć nigdzie od którego tygodnia najlepiej je zacząć przyjmować. U mnie aktualnie jest 14+1, więc to dopiero 14tyg.
 
Łożysko z przodu nisko, to nie łozysko przodujace :) mam tak samo, super że prenatalne wyszły dobrze i dla mnie jest to aż niesamowite że dzięki Twojej nadziei i upartosci można powiedzieć, "oszukaliscie system" i dobrze sie rozwijacie ❤

O dziękuję, to jeszcze lepiej. Już myślałam, że się ostało. 😘
 
Ostatnia edycja:
@Marvelka89 trzymam kciuki, nie stresuj się ;)
Wiem łatwo napisać, ja jutro ale już się denerwuje i zle przeczucia mam🙁 masakra. Sama sobie mówię „limit nieszczęść wyczerpany. Będzie dobrze” a i tak nerwy są jak nie wiem co.
dzieci wiedza i się cieszą wiec jak nie daj Boże coś By się stało to nie wiem jakby to było. Wcześniej nic nie wiedzieli i ryczalam po katach przed nimi. A teraz? Kurde musi być dobrze! Zwariuje do jutra.
 
Mój mąż zawsze mówi jak mnie coś zaboli albo się zegne w pół z bolu: Witek co ty odpierdzielasz 😃 uparł się na tego Witka że nie wiem, tak często mówi o dzidzi witek że aż sama w myślach zaczęłam go tak nazywać 😛 a jak będzie psikus to będzie Urszulka 😃
Ojej my też dla dziewczynki chcemy dać imię Urszula. A dla synka nie mamy pomysłu.
Chociaż mówimy okruszek 😄. I ja myślę że to może być synek takie przeczucie.
 
To ze ja jestem zakręcona to wiem ale żeby aż tak 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Tak czytam o tym teście pappa
I sobie myśle czemu ja nie mam. No tak najpierw trzeba doczytać jak u nas się to nazywa a później przezywać. Oczywiście ze miałam. Mało tego na wizycie tłumaczyła mi jak głupiej wszystko a ja dopiero teraz doszłam do tego ze to o to chodziło. Wszystkie ulotki właśnie wyjęłam. I napisane czarno na białym 🙈 po prostu inaczej na to mówią. Po usg wizyta i wtedy omówienie tych wyników. Może zamiast się denerwować zacznę słuchac co do mnie mówią. A uwierzcie ze znam język i się dogaduje ale jednak człowiek się tak stresuje ze nie wie co do niego mówią
 
Bierzecie już jakieś witaminy? Ja zakupiłam sobie MAMADHA PREMIUM +. Nie mogę znaleźć nigdzie od którego tygodnia najlepiej je zacząć przyjmować. U mnie aktualnie jest 14+1, więc to dopiero 14tyg.
Ja biorę symvital mama u mnie 12+3. Zapomniałam zapytać jakie brać witaminy po I trymestrze.
 
reklama
Hej, ja też wczoraj miałam usg i pobieranie krwi pod kątem testu PAPP-A. Dziś mam jedynie "suche" wyniki krwi i oczywiście świruje, bo nie mam wyniku, jak sugerowane w moim tygodniu 😖 na usg lekarz powiedział, że wszystko w porządku, mamy kość nosową i prawidłową przezierność. Ale kurcze zestresowały mnie te wyniki 🥺😩 oby opis był jak najszybciej 🙏
 
Do góry