reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
To mnie uspokoiłaś, zastanawiam się nad tym detektorem tętna, a jakiej firmy polecacie?
Czytałam na grupie na FB, że Angel sound jest dobry.

Ja jestem załamana. W posiewie moczu wyszła mi bakteria Klebsiella pneumoniae. Dzwonilam do gin mam brać symural a jak nie przejdzie to mam się z nią w następnym tygodniu zobaczyć. Boję się że się to zagrozi dziecku. Czytałam że jest niebezpieczna 😭
Tak jak dziewczyny pisały, a propos mojego acardu, ginekolog wie co robi. A jeśli chcesz mieć większą pewność, skonsultuj się z innym ginem.
 
mnie denerwuja w pracy, jak bede miec wizyte u lekarza nastepna i bedzie chciala dac l4 to teraz nie bede protestowac. Pracuje przy kompie i prawnie jest co 50 minut 10 minut przerwy... Dzisiaj musialam wyjsc na badanie a wspolpracownik pytanie jak ja to odrobie, czy bede zostawac dluzej.. to ja mu na to ze wychodze do lekarza i nie musze odrabiac,.. to on mi odpowiedzial ze moge na to wyjscie wykorzystac swoja dodatkowa przerwe zeby robota byla zrobiona
 
mnie denerwuja w pracy, jak bede miec wizyte u lekarza nastepna i bedzie chciala dac l4 to teraz nie bede protestowac. Pracuje przy kompie i prawnie jest co 50 minut 10 minut przerwy... Dzisiaj musialam wyjsc na badanie a wspolpracownik pytanie jak ja to odrobie, czy bede zostawac dluzej.. to ja mu na to ze wychodze do lekarza i nie musze odrabiac,.. to on mi odpowiedzial ze moge na to wyjscie wykorzystac swoja dodatkowa przerwe zeby robota byla zrobiona
W ogóle się nie zastanawiaj. Ja mam podobną sytuację, ciężko ustawić dzień żeby w spokoju zjeść obiad czy pójść do toalety... Dbaj o siebie i dzieciątko! Bierz lektury w dłoń, bo jak dzidzia się urodzi to już nie będzie na to czasu. Będziemy pisać na forum raz w miesiącu, że żyjemy 😃
 
Witajcie.

U nas piękna pogoda dzisiaj. Mam nadzieje ze będzie piękny dzień bo z nerwów już wysiadam powoli. Jeszcze 3.5 godziny. Powiesiłam prawnie, odkurzyłam, wyprasowałam, teraz gotuje zupę I oby zleciało. W planach mam jeszcze kosić ale to po powrocie chyba.
Ja następna wizytę mam 23 września. Czyli po 4 tygodniach od poprzedniej.

Miłego dnia dla Wszystkich [emoji847][emoji847][emoji847]
O wizytujemy w tym samym czasie ;) o której masz??
Dzień dobry . Ja zaczynam dziś 12tydzien i objawy pomału mi ustępują [emoji4] za 30 min mam wizytę i zaczynam się stresować [emoji847]
Daj znać po ;)
 
W ogóle się nie zastanawiaj. Ja mam podobną sytuację, ciężko ustawić dzień żeby w spokoju zjeść obiad czy pójść do toalety... Dbaj o siebie i dzieciątko! Bierz lektury w dłoń, bo jak dzidzia się urodzi to już nie będzie na to czasu. Będziemy pisać na forum raz w miesiącu, że żyjemy 😃
Dokładnie będziesz miała badania wizyty u lekarza a po co masz takich tekstów słuchać i się denerwować. To dla dzidzi nie jest dobre
 
Mamusie ;) Mialam dzis robione badania glukoze w moczu . Jedna pozycja ” ketony w moczu ” ma wartosc <15ml podczas gdy obok widelki sa <5 ml Mam sie martwic ?? lekarz w Pon dopiero :(
 
Dokładnie będziesz miała badania wizyty u lekarza a po co masz takich tekstów słuchać i się denerwować. To dla dzidzi nie jest dobre

Dokladnie juz nie wspomne, jak moja szefowa zareagowala na moje wychodzenia na badania - od kazdego lekarza mam zabierac kartke z potwierdzeniem ze badanie sie odbylo. Ciekawe jak to zrobie przy morfologii albo w przyszlym tygodniu jak mam lekarza jednego na 10 a drugiego na 12... Dodatkowo pytala sie na kiedy porod to zacznie kogos szukac- mysli ze do samego porodu bede pracowala... Myslalam ze docenia to, ze chce im jeszcze pomoc troche na ile mam sily, bo moglabym pierdziec w czapke i isc na 100% platne l4... a oni jeszcze robia pod gore i chca wycisnac mnie jak cytryne
 
reklama
Do góry